تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.

آیا سکونت ریاست هیات تنیس روی میز استان در شهرستان آبادان منافاتی با اساسنامه این هیات ندارد؟

ورزش تنیس روی میز قدمت ۸۰ ساله درخوزستان وایران دارد چند سالی هست که ورزش تنس روی میز دراستان منفعل بوده و مهاجرت چند قهرمان ملی از استان دلیل براین مطلب میتواند باشد.

کد خبر: ۱۳۰۹۹۰
۱۴:۱۴ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

آیا سکونت ریاست هیات تنیس روی میز استان در شهرستان آبادان منافاتی با اساسنامه این هیات ندارد؟

بنابر گزارش های رسیده به خبرنگار ورزشی دیدارنیوز خوزستان: جناب آقای میرزایی ریاست هیات تنیس روی میز استان  سالهاست درابادان زندگی می‌کند. وباید دید سکونت ایشان درابادان منافاتی با مفاد اساسنامه ندارد؟

ورزش تنیس روی میز که قدمت ۸۰ساله با طرفداران زیاد دراستان خوزستان دارد. چندسالی است این ورزش در خوزستان منفعل بوده تا جایی که چند قهرمان ملی از استان مهاجرت کردند.

هرچند باشگاهای خصوصی در اهواز و چند شهرستان فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهند اما باید دید اداره کل ورزش وجوانان دراین زمینه چه اقداماتی انجام داده است واصولا نظارت بر عملکرد این هیات ها براساس کدام شاخص و معیار بوده است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی