تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

آیا سکونت ریاست هیات تنیس روی میز استان در شهرستان آبادان منافاتی با اساسنامه این هیات ندارد؟

ورزش تنیس روی میز قدمت ۸۰ ساله درخوزستان وایران دارد چند سالی هست که ورزش تنس روی میز دراستان منفعل بوده و مهاجرت چند قهرمان ملی از استان دلیل براین مطلب میتواند باشد.

کد خبر: ۱۳۰۹۹۰
۱۴:۱۴ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

آیا سکونت ریاست هیات تنیس روی میز استان در شهرستان آبادان منافاتی با اساسنامه این هیات ندارد؟

بنابر گزارش های رسیده به خبرنگار ورزشی دیدارنیوز خوزستان: جناب آقای میرزایی ریاست هیات تنیس روی میز استان  سالهاست درابادان زندگی می‌کند. وباید دید سکونت ایشان درابادان منافاتی با مفاد اساسنامه ندارد؟

ورزش تنیس روی میز که قدمت ۸۰ساله با طرفداران زیاد دراستان خوزستان دارد. چندسالی است این ورزش در خوزستان منفعل بوده تا جایی که چند قهرمان ملی از استان مهاجرت کردند.

هرچند باشگاهای خصوصی در اهواز و چند شهرستان فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهند اما باید دید اداره کل ورزش وجوانان دراین زمینه چه اقداماتی انجام داده است واصولا نظارت بر عملکرد این هیات ها براساس کدام شاخص و معیار بوده است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی