تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

پیشنهاد عجیب نماینده پارلمان روسیه: رهبران غربی را ربوده و به مسکو منتقل کنید!

اولگ موروزف، نماینده پارلمان روسیه در اظهاراتی عجیب پیشنهاد ربودن مقامات غربی و انتقال آن‌ها به مسکو را در قالب یک آرزوی شخصی مطرح کرد.

کد خبر: ۱۳۰۸۱۸
۱۵:۴۰ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

پیشنهاد عجیب نماینده پارلمان روسیه: رهبران غربی را ربوده و به مسکو منتقل کنید!

دیدارنیوز: یک نماینده پارلمان روسیه پیشنهاد ربودن مقامات غربی را مطرح کرد.

اولگ موروزف، نماینده پارلمان روسیه دراظهاراتی عجیب پیشنهاد ربودن مقامات غربی و انتقال آن‌ها به مسکو را در قالب یک آرزوی شخصی مطرح کرد.

این سیاستمدار روس در گفتگو با تلویزیون دولتی کشورش گفت که آرزو دارد رهبران غربی هنگام سفر به کی‌یف، پایتخت اوکراین ربوده و به مسکو انتقال داده شوند.

موروزف سپس سناریوی پیشنهادی خود را اینگونه شرح داد: «در آینده‌ای نزدیک مقامی نظامی از یک کشور عضو ناتو برای سفر به کی‌یف و ملاقات با ولودیمر زلنسکی سوار قطار می‌شود، اما هرگز به مقصد نمی‌رسد. او، اما جایی در مسکو از خواب بیدار می‌شود.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی