تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
در نشست مدیرعامل نفت و گاز اروندان با سرپرست و روسای ارشد بانک ملت استان خوزستان

زمینه توسعه همكاری میان شركت اروندان و بانك ملت بررسی شد

در نشست مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با سرپرست و تعدادی از مدیران ارشد بانک ملت در استان خوزستان زمینه های توسعه همکاری ها و تعامل میان این شرکت و بانک ملت مورد بررسی قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۰۷۹۹
۱۳:۲۹ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

زمینه توسعه همكاری میان شركت اروندان و بانك ملت بررسی شد
 دیدارنیوز | به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این نشست، مهندس عبدالله عذاری اهوازی ضمن معرفی شرکت اروندان، جایگاه آن در صنعت نفت کشور و برنامه های توسعه ای پیش رو از بررسی ظرفیت های همکاری با بانک ملت و استفاده از تسهیلات ممکنه جهت حمایت مالی از کارکنان و شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد این شرکت خبر داد.


در این نشست که روسای حوزه ارتباط با مشتری و شعبه مرکزی اهواز بانک ملت حضور داشتند، آقای عبدالرحیم کیوانی سرپرست بانک ملت استان در ارتباط با گستردگی فعالیت های بانک و تنوع ارائه خدمات بانکی به مشتریان به ویژه کارکنان و پیمانکاران پروژها توضیحاتی بیان داشت و برای همکاری با شرکت نفت و گاز اروندان اعلام آمادگی نمود و در خصوص فراهم‌ کردن بستر یک تفاهم نامه بین دو مجموعه جهت تسهیل در امور و ارائه خدمات بیشتراستقبال کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی