تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

هوای تهران همچنان در وضعیت «مطلوب»

با وجود اینکه کیفیت هوای تهران در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته، اما میانگین این شاخص هم اکنون در شرایط «قابل قبول» است.

کد خبر: ۱۳۰۷۷۱
۱۰:۳۴ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

هوای تهران همچنان در وضعیت «مطلوب»

دیدارنیوز: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز (۱۱ خرداد ماه) با وجود اینکه کیفیت هوای تهران در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته، اما میانگین این شاخص هم اکنون در شرایط «قابل قبول» است.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح امروز (۱۱ خرداد ماه) کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته است که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

با تقویت ناپایداری جوی و افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها تسهیل خواهد شد، اگرچه احتمال تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن در برخی ساعات بعدازظهر می‌تواند کاهش کیفیت هوا را به دنبال داشته باشد. تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت چهارشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق می‌شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار می‌گیرد.

کاهش تندی باد تا صبح روز پنجشنبه (۱۲ خرداد ماه) پراکندگی آلاینده‌ها را محدود می‌کند و آغاز تردد خودرو‌ها منجر به افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در برخی مناطق پرتردد خواهد شد.

افزایش تدریجی تندی باد در طول روز، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم می‌کند، با این‌حال با افزایش دما در ساعات بعدازظهر، تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق دور از انتظار نیست همچنین با وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید تا ساعات پایانی پنجشنبه، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «NO ۲» با میانگین ۷۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۳ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی