تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

بازدید سرپرست پتروشیمی اروند از شرکت پائین دستی

در ادامه بازدید مدیران شرکت پتروشیمی اروند از شرکت‌های پائین دستی، هیاتی از مدیران شرکت از کارخانه چرم مصنوعی پارس بازدید کردند.

کد خبر: ۱۳۰۷۶۶
۰۹:۵۲ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: این بازدید که با حضور سرپرست شرکت، مدیر بازرگانی و جمعی دیگر از مدیران انجام شد، ضمن بررسی کیفی محصول PVC شرکت، موانع شرکت های پایین دست در افزایش تولید بررسی شد.

سرپرست شرکت پتروشیمی اروند در حاشیه این بازدید با اشاره به استمرار حرکت شکل گرفته در ارتباط بی واسطه مدیران مجموعه با مشتریان، اهداف این ارتباط بی واسطه را دریافت نظرات مشتریان و ذینفعان به عنوان شرکای اصلی عنوان کرد و اشاره داشت: بررسی کیفی محصولات شرکت و تلاش برای تخصصی تر شدن گریدها با توجه به نیاز بازار داخل، آشنایی با ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود و تاثیر شرکت پتروشیمی اروند در توسعه شرکت‌های پایین دستی، ایجاد اشتغال، خودکفایی و ارزآوری برای کشور از اصلی‌ترین دست‌آوردهای ارتباط بی واسطه و حضور در میان مشتریان است.

افشین کیانی افزود: شرکت پتروشیمی اروند امروز به یک شرکت تماماً ایرانی تبدیل شده که علاوه بر تامین نیازهای خود با اولویت بازار داخل، محصولات خود را نیز با هدف تامین نیاز بازار داخل و توسعه صنایع پائین دستی و تامین ارز برای کشور عرضه می‌کند.

وی تاکید کرد: امروز پتروشیمی اروند نیاز صددردصدی برخی شرکت‌ها را از طریق بورس کالا تامین می‌کند و هدف ما تخصصی کردن گرید‌ها با توجه به نیاز بازار داخل خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی