تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

بازدید سرپرست پتروشیمی اروند از شرکت پائین دستی

در ادامه بازدید مدیران شرکت پتروشیمی اروند از شرکت‌های پائین دستی، هیاتی از مدیران شرکت از کارخانه چرم مصنوعی پارس بازدید کردند.

کد خبر: ۱۳۰۷۶۶
۰۹:۵۲ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: این بازدید که با حضور سرپرست شرکت، مدیر بازرگانی و جمعی دیگر از مدیران انجام شد، ضمن بررسی کیفی محصول PVC شرکت، موانع شرکت های پایین دست در افزایش تولید بررسی شد.

سرپرست شرکت پتروشیمی اروند در حاشیه این بازدید با اشاره به استمرار حرکت شکل گرفته در ارتباط بی واسطه مدیران مجموعه با مشتریان، اهداف این ارتباط بی واسطه را دریافت نظرات مشتریان و ذینفعان به عنوان شرکای اصلی عنوان کرد و اشاره داشت: بررسی کیفی محصولات شرکت و تلاش برای تخصصی تر شدن گریدها با توجه به نیاز بازار داخل، آشنایی با ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود و تاثیر شرکت پتروشیمی اروند در توسعه شرکت‌های پایین دستی، ایجاد اشتغال، خودکفایی و ارزآوری برای کشور از اصلی‌ترین دست‌آوردهای ارتباط بی واسطه و حضور در میان مشتریان است.

افشین کیانی افزود: شرکت پتروشیمی اروند امروز به یک شرکت تماماً ایرانی تبدیل شده که علاوه بر تامین نیازهای خود با اولویت بازار داخل، محصولات خود را نیز با هدف تامین نیاز بازار داخل و توسعه صنایع پائین دستی و تامین ارز برای کشور عرضه می‌کند.

وی تاکید کرد: امروز پتروشیمی اروند نیاز صددردصدی برخی شرکت‌ها را از طریق بورس کالا تامین می‌کند و هدف ما تخصصی کردن گرید‌ها با توجه به نیاز بازار داخل خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی