تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

عملیات آواربرداری متروپل آبادان متوقف نمی‌شود

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز آخرین وضعیت آواربرداری ساختمان متروپل آبادان را تشریح کرد.

کد خبر: ۱۳۰۷۴۸
۰۸:۰۲ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: باتوجه به سرعت گرفتن عملیات آواربرداری ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان و جست و جو اجساد و خارج کردن آن‌ها از محل حادثه، به زیرزمین این ساختمان دسترسی پیدا کردیم. عملیات آواربرداری متروپل آبادان متوقف نمی‌شود

وی با اشاره به استمرار عملیات آواربرداری در ۲ ضلع شمالی و جنوبی برج متروپل، افزود: با دستور مستقیم استاندار خوزستان، نیرو‌های آتش نشانی و امدادی در ۳ نوبت کاری و به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند.

قنبری می‌گوید: عملیات آواربرداری تا خارج کردن آخرین پیکر افراد گرفتار زیر آوار متوقف نخواهد شد.

ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان واقع در منطقه امیری این شهرستان در ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه روز دوشنبه ۲ خردادماه فروریخت و تاکنون پیکر ۳۶ نفر از جان باختگان با تلاش نیرو‌های امدادی، آتش نشانان و... از زیر آوار خارج و به خانواده‌های آن‌ها تحویل داده شده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی