تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
ناظر گمرکات استان خوزستان :

صادرات حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا ازگمرک خرمشهر در سال گذشته

ناظر گمرکات استان خوزستان و مدیرکل گمرک اهواز گفت: سال ۱۴۰۰حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالااز طریق گمرک بندر خرمشهر صادر گردیده است.

کد خبر: ۱۳۰۷۳۴
۱۸:۰۳ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

صادرات حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا ازگمرک خرمشهر در سال گذشته

دیدارنیوز خوزستان| به گزارش روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات خوزستان، بهروز قره بیگی پیش از ظهر امروز سه شنبه دهم خرداد ماه در نشست تقویت روابط تجاری با عراق در محل اتاق بازرگانی،  صنایع معادن و کشاورزی خرمشهرکه با حضور معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امورخارجه،  معاون اقتصادی استاندارخوزستان ، فرماندارویژه خرمشهر ،مدیران دستگاههای اجرایی وفعالان اقتصادي استان برگزار گردیداظهار کرد: رفع  مشکلات زیر ساختی در استان خوزستان توسط دستگاههای متولی جهت  رونق و توسعه بیش از پیش  صادرات و واردات ضروری است.

وی با بیان این که تثبیت صادرات مهم تر از توسعه صادرات است، افزود: استان خوزستان جایگاه ویژه ای در زمینه  صادرات و واردات دارد و یک پنجم مبادلات تجاری باکشور عراق به ویژه در حوزه صادرات از گمرکات استان خوزستان انجام می شود.

ناظر گمرکات خوزستان با اشاره به رابطه و مراودات بسیار خوب ایران و عراق، تصریح کرد: نکته مهم آن است که مراودات برخی مرزهای خوزستان با عراق به صورت ،صد درصدی است.

قره بیگی به صادرات ۲ میلیون تن کالا از گمرک مرزی شلمچه در سال تجاری گذشته  اشاره کرد و گفت: سال گذشته ۲ میلیون و هشتصد هزار تن صادرات از بندر خرمشهر  و نیم میلیون تن از مرز چذابه داشتیم.

وی با بیان این که صد درصدی صادرات  به کشور عراق  از مرزهای خوزستان صورت می گیرد ، افزود: باید برنامه ریزی بهتری در زمینه مبادلات مرزی و مراودات تجاری با قطر انجام پذیرد.

ناظر گمرکات خوزستان با اشاره به عدم مدیریت واحد مرزی در چذابه ، بیان کرد: یکی از معضلات اساسی در همه مرزها  به ویژه  شلمچه و چذابه مدیریت واحد مرزی و پنجره واحد تجاری است که این هم الزام قانونی و هم مصوبه دولت و هم تأکید رییس جمهور  و وزیر اقتصاد است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی