تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

وزیر خارجه فرانسه وارد اوکراین شد؛ گفتگو برای «غلات»

«کاترین کولونا» وزیر خارجه فرانسه امروز دوشنبه وارد اوکراین شد. وزارت خارجه فرانسه در همین رابطه اعلام کرد که وی قرار است با «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین و همچنین «دیمیترو کولبا» همتای اوکراینی خود درباره حمایت پاریس از کی یف و به ویژه مسدود شدن صادرات غلات و روغن نباتی از اوکراین، بحث و گفتگو کند.

کد خبر: ۱۳۰۶۴۵
۱۵:۰۹ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

وزیر خارجه فرانسه وارد اوکراین شد؛ گفتگو برای «غلات»

دیدارنیوز: وزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که «کاترین کولونا» با هدف نشان دادن حمایت پاریس از کی یف و همچنین گفتگو درباره صادرات غلات اوکراین، به این کشور سفر کرده است.

به نقل از سی ان ان، «کاترین کولونا» وزیر خارجه فرانسه امروز دوشنبه وارد اوکراین شد. کولونا با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود از سفر به اوکراین خبر داده است.

وزارت خارجه فرانسه در همین رابطه اعلام کرد که وی قرار است با «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین و همچنین «دیمیترو کولبا» همتای اوکراینی خود درباره حمایت پاریس از کی یف و به ویژه مسدود شدن صادرات غلات و روغن نباتی از اوکراین، بحث و گفتگو کند.

وزاتخانه مذکور همچنین افزود که سفر کولونا به اوکراین جهت نشان دادن همبستگی فرانسه با مردم اوکراین و تقویت حمایت این کشور از اوکراین، هم از نظر بشردوستانه و مالی و هم از نظر تامین تسلیحات است.

طبق اعلام وزارت خارجه فرانسه، کولونا همچنین از شهر «بوچا» دیدن خواهد کرد و تجهیزاتی از جمله خودرو‌های آتش نشانی و امدادی به مقامات اوکراین اهدا خواهد نمود.

رسانه‌های خبری پیشتر اعلام کردند که رئیس جمهور فرانسه و صدراعظم آلمان در تماس تلفنی با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه از وی خواسته اند تا مذاکرات جدی و مستقیم با همتای اوکراینی خود داشته باشد. همچنین پوتین به آن‌ها اطمینان داده است که قصد دارد مجوز از سرگیری صادرات گندم اوکراین را صادر کند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی