تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

۲۵۰ پیشکسوت استقلال در جشن قهرمانی!

سعید فتاحی، معاون باشگاه استقلال درباره برگزاری مراسم جشن قهرمانی آبی‌پوشان گفت: جشن قهرمانی استقلال با حضور ۲۵۰ پیشکسوت باشگاه برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۳۰۶۳۳
۱۳:۳۵ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

۲۵۰ پیشکسوت استقلال در جشن قهرمانی!

دیدارنیوز: معاون اجرایی باشگاه استقلال اعلام کرد، جشن قهرمانی آبی‌پوشان در بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر با حضور ۲۵۰ پیشکسوت این باشگاه برگزار می‌شود.

سعید فتاحی، معاون باشگاه استقلال درباره برگزاری مراسم جشن قهرمانی آبی‌پوشان اظهار داشت: ما از ۳۷۰ پیشکسوت دعوت کردیم که البته یکسری از آن‌ها تهران و ایران نیستند و حدود ۲۵۰ نفر اعلام آمادگی کردند که در خدمت‌شان باشیم. پیش‌بینی کردیم که این عزیزان قبل از اینکه به استادیوم بیایند در محلی بیرون از ورزشگاه پذیرایی شوند و پس از آن در جایگاه VIP مستقر خواهند شد.

وی در مورد این موضوع که باشگاه استقلال خواستار دریافت جام طلایی شده است، گفت: ما به سازمان لیگ نامه زدیم و درخواست هم کردیم، چون در آیین‌نامه پیش‌بینی نشده بود از سازمان لیگ خواستیم که در هیئت رئیسه این موضوع را مطرح کنند و اگر امکانش بود درخواست‌مان بررسی شود. دوستان قول دادند که پس از پایان فصل جلساتی را برگزار کنند و اگر امکانش باشد این کار صورت بگیرد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» گفتگو می‌کرد، درباره تمدید قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم، تصریح کرد: جا دارد یک بار دیگر خدمت همه اعضای تیم خسته نباشید بگویم که در این فصل با آرامش کار کردند. از وقتی سردار آجورلو به باشگاه آمد ساختار باشگاه تغییر کرد. الان هم این اطمینان را به هواداران می‌دهیم که نگران نقل‌وانتقالات نباشند و هر بازیکنی را که سرمربی تیم مدنظر داشته باشد سعی می‌کنیم جذب کنیم. نقل‌وانتقالات زیر نظر مدیرعامل باشگاه انجام می‌شود و هیچ نگرانی وجود ندارد.

فتاحی در پاسخ به این سؤال که «درخواست باشگاه استقلال از صداوسیما برای عدم پخش مراسم جشن قهرمانی از تلویزیون واقعیت دارد؟»، خاطرنشان کرد: بله، واقعیت دارد. این تصمیم دیروز گرفته شد. به هر حال موضوع حق پخش برای همه باشگاه‌ها و حتی تیم ملی است که این اتفاق نمی‌افتد. متأسفانه بخش اعظم درآمدزایی باشگاه‌ها نادیده گرفته می‌شود. ما در حال رایزنی هستیم که به احترام هواداران‌مان تعامل کنیم، ولی توقع ما از مسئولان صداوسیما این است که حق فوتبال را بدهند تا هم فوتبال پیشرفت کند و هم جذابیت آن بیشتر شود. هواداران نگران نباشند، درباره این موضوع در حال رایزنی هستیم.

وی راجع به مشکلات زیرساختی که باشگاه استقلال با آن مواجه بوده است، یادآور شد: یکی از مشکلات اصلی استقلال در این فصل زمین تمرین بود که از اول امسال زمین مجموعه انقلاب در اختیار باشگاه قرار گرفت و تمرینات تیم آنجا برگزار می‌شود. بعد از سال‌ها هم موفق شدیم چمن کمپ ناصر حجازی را به صورت کاملاً مکانیزه بکاریم و ان‌شاءالله تا یک ماه آینده هم چمن و هم رختکن و سکو‌های آن به مرحله بهره‌برداری می‌رسد. به غیر از کمپ حجازی، چمن مصنوعی ورزشگاه امام رضا (ع) هم جمع‌آوری می‌شود و چمن طبیعی کاشته خواهد شد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در پایان گفت: جا دارد از مسئولان شورای تأمین هم تشکر کنم. برای بازی امشب ۶۳ هزار بلیت فروخته شده و بلیت‌ها هم خریداری شده است. من خواهشی که از عزیزان هوادار دارم این است که اگر بلیت تهیه نکردند به ورزشگاه نیایند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی