تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

سارق قمه بدست دستگیر شد؛ شناسایی ۲ شاکی

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق قمه بدست خبر داد و گفت: متهم دارای سوابق کیفری بوده و به بزه انتسابی معترف و در این زمینه ۲ نفر شاکی شناسایی و به کلانتری دعوت شدند.

کد خبر: ۱۳۰۵۹۱
۰۸:۲۵ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

سارق قمه بدست دستگیر شد؛ شناسایی ۲ شاکی

دیدارنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارقی که از متصدیان واحد‌های صنفی زورگیری می‌کرد خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به دستگیری سارق زورگیر در شهرری اظهار داشت: برابر اعلام خبر از مرکز پیام ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت زورگیری در متصدی یک واحد صنفی در خاور شهر تیم عملیات کلانتری این محل به قید فوریت به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه با حضور مأموران در محل، سارق را در حال سرقت مشاهده کردند افزود: تیم عملیات با اقدام سریع و منسجم سارق قمه بدست را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص گردید متهم دارای سوابق کیفری بوده و به بزه انتسابی معترف و در این زمینه ۲ نفر شاکی شناسایی و به کلانتری دعوت شدند.

سرهنگ جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: پس از اخذ شکایت از مال باختگان و تکمیل پرونده متهم تحویل مراجع قضائی گردید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی