تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب خبر داد:

همكاری مناطق نفتخیزجنوب در امدادرسانی و آواربرداری ساختمان متروپل آبادان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تشریح اقدامات این شرکت در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان گفت: نیروها و تجهیزات ایمنی‌ و آتش‌نشانی، عملیات ترابری و عملیات غیرصنعتی این شرکت برای امدادرسانی و آواربرداری در محل حادثه متروپل آبادان حضور دارند.

کد خبر: ۱۳۰۵۸۱
۲۰:۳۵ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

همكاری مناطق نفتخیزجنوب در امدادرسانی و آواربرداری ساختمان متروپل آبادان

دیدارنیوز: به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، مهندس علیرضا دانشی افزود: دو گروه ۵ نفره از واحدهای آتش‌نشانی شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون به همراه دو مجموعه تجهیزات امداد و نجات از ابتدای حادثه تا کنون در حال همکاری در امدادرسانی و آواربرداری هستند.

وی ادامه داد: از زمان حادثه ریزش برج متروپل آبادان با درخواست استانداری خوزستان، این شرکت علاوه بر اعزام نیروهای امداد و نجات و تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی، تعدادی از کارکنان و ماشین‌آلات مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و همچنین مدیریت عملیات غیرصنعتی را برای همکاری در امدادرسانی و آواربرداری به منطقه اعزام نموده است.

دانشی اضافه کرد: تا کنون یکدستگاه کرن ۵۰ تن، ۴ دستگاه ژنراتور و تعدادی از دستگاه‌های سبک و بیل مکانیکی به محل حادثه اعزام شده‌اند و  یکدستگاه کمرشکن نیز جهت انتقال تجهیزات به کار گرفته شده است و در صورت نیاز به تجهیزات بیشتر در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق اعلام مسئولان مدیریت بحران، آواربرداری در بخش‌های حساس ساختمان متروپل شروع شده است گفت: همکاران اعزامی مناطق نفتخیز جنوب در جلسات مدیریت بحران حادثه متروپل حضور دارند و نقطه نظرات کارشناسی خود را ارائه می‌دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی