تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

هواپیمای نپالی با ۲۲ سرنشین ناپدید شد

رسانه‌های کشور نپال اعلام کردند که یک فروند هواپیمای یک خط هوایی خصوصی در این کشور که حامل ۲۲ سرنشین بود، از صفحه رادار محو شده است.

کد خبر: ۱۳۰۵۳۶
۱۱:۴۵ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

هواپیمای نپالی با ۲۲ سرنشین محو شد

دیدارنیوز: منابع خبری اعلام کردند که ارتباط با یک فروند هواپیمای کوچک مسافری نپال با ۲۲ سرنشین که امروز یکشنبه در حال پرواز به سوی غرب این کشور بود، قطع شده است.

به نقل از هندوستان تایمز، منابع خبری کشور نپال اعلام کردند که یک فروند هواپیمای یک خط هوایی خصوصی در این کشور که حامل ۲۲ سرنشین بود، از صفحه رادار محو شده است.

همچنین اعلام شده است که تعداد ۴ شهروند هندی و ۳ شهروند ژاپنی از جمله سرنشینان این هواپیما بوده اند. هواپیمای مذکور در حال پرواز از شهر توریستی «پوخارا» به سوی «جومسون» در غرب نپال بوده است.

وزارت کشور نپال دو فروند بالگرد را جهت عملیات جستجو به منطقه‌ای که هواپیمای یادشده بر فراز آن ارتباطش را با رادار زمینی از دست داده، اعزام کرده است. همچنین بالگرد‌های ارتش این کشور نیز در حال آماده شدن برای انجام عملیات جستجو هستند.

جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر نشده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی