تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.

اوکراین: «گروسی» تحت تاثیر روسیه است

سرپرست بازرسی هسته‌ای اوکراین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متهم کرد که تحت تبلیغات روسیه قرار گرفته و به دروغ اوکراین را متهم می‌کند. کوریکوف همچنین ابراز تاسف کرد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به درخواست‌های متعدد اوکراین برای انجام اقدامات بیشتر این نهاد در مورد آنچه او «تروریسم هسته‌ای روسیه» خوانده، پاسخ نداده است.

کد خبر: ۱۳۰۴۹۰
۱۵:۴۳ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

اوکراین: «گروسی» تحت تاثیر روسیه است

دیدارنیوز: اولک کوریکوف، سرپرست بازرسی هسته‌ای اوکراین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متهم کرد که تحت تبلیغات روسیه قرار گرفته و به دروغ اوکراین را متهم می‌کند.

مقام‌های اوکراینی همنین خواستار حمایت‌های جهانی از تلاش‌های این کشور برای بیرون راندن نیرو‌های روسی از نیروگاه اتمی زاپوریژیا شدند. ولادیمیر پوتین، چندی پس از آنکه نیرو‌های کشورش کنترل این نیروگاه را به دست گرفتند، گفته بود اوکراین از این مکان برای ساخت سلاح هسته‌ای استفاده می‌کند.

در تایید این صحبت‌ها، رافائل گروسی در نشست داووس گفته است که ذخایر زیادی از پلوتونیوم و اورانیوم غنی‌سازی‌شده در این نیروگاه وجود داشته که می‌توانند برای ساخت سلاح هسته‌ای مورد استفاده قرار گیرند.

این صحبت‌های مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خشم مقام‌های اوکراینی را به همراه داشته است. کوریکوف ضمن ابراز تاسف از اظهارات گروسی گفت: «بسیار ناراحت کننده است که دروغ‌های دستگاه تبلیغاتی روسیه در سطح بالایی توسط مقام ارشد آژانس بین المللی انرژی اتمی پخش می‌شود.»

کوریکوف همچنین ابراز تاسف کرد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به درخواست‌های متعدد اوکراین برای انجام اقدامات بیشتر این نهاد در مورد آنچه او «تروریسم هسته‌ای روسیه» خوانده، پاسخ نداده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی