تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

رعایت حقوق زنان؛ شرط آمریکا برای رسمیت یافتن «طالبان»

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتقاد از سیاست‌های طالبان در قبال زنان گفت: مشروعیت، حمایتی که طالبان از جامعه بین‌المللی می‌خواهد، به رفتار آن‌ها، بویژه احترام به حقوق زنان بستگی دارد.

کد خبر: ۱۳۰۴۶۳
۱۲:۵۹ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

رعایت حقوق زنان؛ شرط آمریکا برای رسمیت یافتن «طالبان»

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهار کرد که به رسمیت شناختن دولت طالبان به رفتار آن‌ها و رعایت حقوق زنان وابسته است.

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتقاد از سیاست‌های طالبان در قبال زنان گفت که رفتار آن‌هابر روابطشان با آمریکا و سایر کشور‌های جهان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

وی افزود: مشروعیت، حمایتی که طالبان از جامعه بین‌المللی می‌خواهد، به رفتار آن‌ها، بویژه احترام به حقوق زنان بستگی دارد.

پرایس همچنین اظهار داشت که طالبان به تعهداتی که در حوزه حقوق بشر و تعهداتی که نسبت به زنان و دختران افغانستان داده، عمل نکرده است و این بر روابط آینده جهان با طالبان تاثیر خواهد گذاشت.

پیش از این، «تام وست» نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان با ضروری خواندن احیای حقوق زنان برای پیشرفت روابط واشنگتن با طالبان تاکید کرده بود که گفتگو‌ها با هیئت حاکمه افغانستان در راستای منافع آمریکا ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی