تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

رعایت حقوق زنان؛ شرط آمریکا برای رسمیت یافتن «طالبان»

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتقاد از سیاست‌های طالبان در قبال زنان گفت: مشروعیت، حمایتی که طالبان از جامعه بین‌المللی می‌خواهد، به رفتار آن‌ها، بویژه احترام به حقوق زنان بستگی دارد.

کد خبر: ۱۳۰۴۶۳
۱۲:۵۹ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

رعایت حقوق زنان؛ شرط آمریکا برای رسمیت یافتن «طالبان»

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهار کرد که به رسمیت شناختن دولت طالبان به رفتار آن‌ها و رعایت حقوق زنان وابسته است.

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتقاد از سیاست‌های طالبان در قبال زنان گفت که رفتار آن‌هابر روابطشان با آمریکا و سایر کشور‌های جهان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

وی افزود: مشروعیت، حمایتی که طالبان از جامعه بین‌المللی می‌خواهد، به رفتار آن‌ها، بویژه احترام به حقوق زنان بستگی دارد.

پرایس همچنین اظهار داشت که طالبان به تعهداتی که در حوزه حقوق بشر و تعهداتی که نسبت به زنان و دختران افغانستان داده، عمل نکرده است و این بر روابط آینده جهان با طالبان تاثیر خواهد گذاشت.

پیش از این، «تام وست» نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان با ضروری خواندن احیای حقوق زنان برای پیشرفت روابط واشنگتن با طالبان تاکید کرده بود که گفتگو‌ها با هیئت حاکمه افغانستان در راستای منافع آمریکا ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی