تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

اولیانوف: آمریکا در مذاکرات وین، رویکرد سازنده‌تری از خود نشان دهد

«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین که کشورش طبق گفته‌های مسئولان اروپایی در مذاکرات مانع تراشی کرده بود، مدعی شد که آمریکا باید در مذاکرات وین، رویکرد سازنده‌تری از خود نشان دهد.

کد خبر: ۱۳۰۴۴۳
۱۰:۴۱ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

اولیانوف: آمریکا در مذاکرات وین، رویکرد سازنده‌تری از خود نشان دهد

دیدارنیوز: نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از آمریکا خواست در مذاکرات وین، رویکرد منظم و سازنده‌تری از خود نشان دهد.

«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از آمریکا خواست در مذاکرات وین، رویکرد منظم و سازنده‌تری از خود نشان دهد.

وی در پیامی توئیتری با اعلام این‌که با سرپرست نمایندگی دائم ایران در سازمان‌های بین‌المللی در وین دیدار کرده است، نوشت که مذاکرات وین درباره برجام به مدت دو ماه و نیم متوقف بوده است.

اولیانوف با اعلام این‌که آمریکا به دنبال حفظ برخی از تحریم‌های دولت سابق آمریکا علیه ایران است، گفت که اگر واشنگتن واقعا متعهد به منع اشاعه هسته‌ای است، باید رویکرد منظم و سازنده‌تری را از خود نشان دهد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی