تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ تلفات به ۶۰۰۰ نفر رسید
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ تلفات به ۶۰۰۰ نفر رسید

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

اجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاه آزادی/ گزارش تصویری

همزمان با ایام هفته مقاومت، اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با حضور دهه هشتاد و نودی‌ها و خانواده‌هایشان همراه با اجرای سرود «سلام فرمانده» و دیگر سرودهای انقلابی پنج شنبه ۵ خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. عکس: آرشیده شاهنگی

کد خبر: ۱۳۰۴۱۴
۰۹:۴۶ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

اجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاه

دیدارنیوز: نکته جالب این است که مسئولان سیاسی و ورزش کشورمان بارها از نبود «زیرساخت‌ها» برای حضور خانواده‌ها (زنان و مردان) در ورزشگاه‌ها صحبت می‌کنند و اجازه ورود زنان «بدون گزینش» حتی در بازی‌های ملی وجود ندارد، اما در این همایش، زنان و مردان بدون مشکل در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.

اجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاهاجتماع بزرگ سلام فرمانده با حضور «زنان» و «مردان» در ورزشگاه

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی