تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.
تجاوز نظامی ارتش پوتین

فنلاند: اعتماد به روسیه برای نسل‌ها از بین رفته است

سانا مارین، نخست وزیر فنلاند می‌گوید پس از حمله مسکو به اوکراین، اعتماد به روسیه برای نسل‌ها از بین رفته است. او گفت: دیگر نمی‌توان انتظار داشت که روابط با مسکو به پیش از تهاجم روسیه به اوکراین بازگردد.

کد خبر: ۱۳۰۴۱۰
۰۹:۱۰ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

فنلاند: اعتماد به روسیه برای نسل‌ها از بین رفته است

دیدارنیوز: سانا مارین، نخست وزیر فنلاند که کشورش به تازگی درخواست خود را برای عضویت در ناتو ارسال کرده، می‌گوید پس از حمله مسکو به اوکراین، اعتماد به روسیه برای نسل‌ها از بین رفته است.

خانم مارین که برای دیدار با مقام‌های اوکراینی به کی‌یف سفر کرده در یک نشست مطبوعاتی همچنین گفت: «کاری که روسیه انجام داده نقطه عطفی برای اروپا و حتی کل جهان است. ما می‌بینیم که سیستم قدیمی نابود شده و دیگر نمی‌توان انتظار داشت که روابط با مسکو به پیش از تهاجم روسیه به اوکراین بازگردد.»

مارین که در این سفر همچنین با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین دیدار کرد در این ملاقات گفت: «ما اکنون می‌دانیم که روسیه در اقدامات تهاجمی خود چه جنایاتی انجام داده است. ما از تمام اقدامات دادگاه کیفری بین‌المللی برای بررسی این جنایات، جمع‌آوری شواهد برای رسیدگی‌های آینده و محکوم کردن روسیه حمایت می‌کنیم.»

نخست وزیر فنلاند همچنین تاکید کرد که اتحادیه اروپا در کمک به روسیه و تقابل با روسیه، متحد، جسور و مصمم عمل کند و زمینه عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا را تسهیل نماید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی