تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

ساخت و بازسازی بیش از 300 قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز

مدیر عامل نیروگاه رامین گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته و بمنظور رفع نیازهای خود به قطعات یدکی توانسته ایم تعداد 219 قطعه را بسازیم و 135 قطعه دیگر را مورد بازسازی قرار دهیم که در مجموع تعداد 354 قطعه صنعتی ساخت و بازسازي شده كه در بخشهای مختلف این نیروگاه مورد استفاده قرار داده شده است.

کد خبر: ۱۳۰۳۹۰
۱۱:۲۸ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۱

خلیل محمدی به تنوع قطعات ذکر شده در ارديبهشت سال جاری اشاره کرد و افزود: تنوع قطعات ساخته شده 38 نوع قطعه و همچنین تنوع قطعات مورد بازسازی را 66 نوع قطعه برشمرد.

شاهین شاهین زاده کارشناس نظارت کارگاه تراشکاری نیز از جمله مهمترین قطعات ساخته شده را شامل ساخت شافت استيل پمپ هاي تاسيسات ساحلي و كوپلينگ گيربكس كولينگ تاورهاي فاز سوم اين نيروگاه ذكر كرد.
وی همچنین اصلاح نشيمنگاه برينگ شافت G.R.FAN و استيج پمپ هاي كندانسيت واحدهاي نيروگاه را از اقدامات برجسته در حوزه بازسازی قطعات در نیروگاه رامین برشمرد.

لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگ‌ترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تأمین آسایش مردم و پشتیبانی از برق شبکه کشور ایفا می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی