تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

تشریح آخرین وضعیت حادثه متروپل از زبان فرماندار ویژه آبادان

فرماندار ویژه آبادان گفت:آخرین آمار فوت‌شدگان حادثه تا این لحظه ١۴ نفر و تعداد مجروحان ٣٧ نفر است.

کد خبر: ۱۳۰۳۶۳
۱۳:۱۵ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

احسان عباسپور، فرماندار ویژه آبادان امروز چهارشنبه ۴ خردادماه در تشریح آخرین وضعیت حادثه متروپل آبادان اظهار کرد: آخرین آمار فوت‌شدگان حادثه تا این لحظه ١۴ نفر و تعداد مجروحان ٣٧ نفر است.

وی عنوان کرد: با روند خوبی که در حوزه تسریع رسیدگی به مصدومان شاهد بودیم، تعداد مجروحان رو به کاهش است و بسیاری از آن‌ها به صورت سرپایی درمان شدند.

فرماندار ویژه آبادان درخصوص مباحث انتظامی، نظامی، امنیتی، امدادی و لجستیک بیان کرد: خوشبختانه در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

عباسپور خطاب به مردمی که در صحنه حادثه حاضر هستند، گفت: از مردم عزیز درخواست می‌کنیم که در خانه‌های خود پیگیر اخبار باشند، چرا که سازه بسیار ناپایدار است و احتمال ریزش آن وجود دارد.

وی در پایان ابراز داشت: زمان تقریبی برای اتمام آواربرداری نمی‌توانیم اعلام کنیم در انتظار نظر کارشناسی هستیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی