تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

افزایش ۷۵ درصدی سود هر سهم پتروشیمی بوعلی سینا نسبت به سال گذشته

رئیس امور مالی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در خصوص وضعیت سودآوری و درآمد شرکت در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: در صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت، هر سهم شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با نماد «بوعلی» در مقایسه با سال قبل، بیش از ۷۵ درصد افزایش سود را نشان می‌دهد. به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ وی افزود: در سال ۱۴۰۰، درآمد شرکت ۲۶.۴ هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به سال قبل از آن بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته و بر همین اساس سود خالص شرکت در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۸ هزار میلیارد ریال رسیده که بیانگر رشد تقریبی ۷۰ درصد نسبت به سال ۹۹ است.

کد خبر: ۱۳۰۳۰۶
۰۱:۲۵ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

افزایش ۷۵ درصدی سود هر سهم پتروشیمی بوعلی سینا نسبت به سال گذشته

دیدار نیوز خوزستان| رحیمی پور با اشاره به افزایش فروش این شرکت در سال گذشته اضافه کرد: تُناژ فروش محصولات در سال گذشته حدود یک میلیون و ششصد هزار تُن بوده که منجر به افزایش ۵۰ درصدی سود عملیاتی شرکت نسبت به سال پیش از آن شده است.

مدیرمالی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در ادامه با بیان این مطلب که بیش از ۶۰ درصد درآمد شرکت معادل ۱۴ هزار میلیارد تومان از محل صادرات بوده، میزان تولید شرکت در سال ۱۴۰۰ را یک میلیون و نهصد هزار تُن عنوان کرد و تصریح کرد: این میزان تولید نسبت به سال قبل از آن افزایش قابل ملاحظه‌ای را نشان می‌دهد و بیانگر این واقعیت است که در شرایط تحریم، شرکت توانسته با ۱۱۰ درصد ظرفیت اسمی خود تولید پایدار محصول داشته باشد.

رحیمی پور در ادامه ارائه گزارش یکساله، مقدار خوراک دریافتی شرکت در سال ۱۴۰۰ را یک میلیون و نهصد و هشتاد و پنج هزار تُن شامل نفتا و میعانات گازی اعلام داشت و افزود: این عدد، افزایش ۳۳ درصدی دریافت خوراک را در مقایسه با سال ۹۹ نشان می‌دهد.

به گفته ی مدیرمالی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا؛ میزان محصول موجود در مجتمع بیش از ۲۵۰ هزار تُن است که با توجه به شرایط بازار تا پایان فصل بهار فروش این میزان حتمی خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی