تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
گزارش مجمع عمومی فرآورش پتروشیمی بندرامام

از حذف فلرینگ محصول با ارزش اتیلن تا ثبت بهترین عملکرد شاخص تکرارپذیری حوادث فرآیندی

مجمع عمومی سالیانه فرآورش پتروشیمی بندرامام با ارائه دستاوردهای سال گذشته با حضور مدیران شرکت برگزار شد

کد خبر: ۱۳۰۲۲۳
۲۰:۵۵ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

از حذف فلرینگ محصول با ارزش اتیلن تا ثبت بهترین عملکرد شاخص تکرارپذیری حوادث فرآیندی

 دیدارنیوز | به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه مجمع عمومی سالیانه فرآورش با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام، مدیران ارشد شرکت و اعضای هیات مدیره فرآورش برگزار شد و در آن گزارشی از اقدامات و دستاوردهای بدست آمده در سال گذشته ارائه شد. 

در این مجمع مدیر فنی وتولید فرآورش یک اظهار داشت: فرآورش به دو مدیریت فنی و تولید فرآورش یک و دو تقسیم شده است و در سال ۱۴۰۰ موفق شد پروژه‌های مهمی مانند اصلاح و نصب راه اندازی سیستم کنترل جدید واحد الفین، نصب و راه اندازی سیستم کنترل کمپرسور واحد NF، راه اندازی توربو اکسپندر واحد الفین، طراحی، خرید، نصب و راه اندازی سیستم حفاظت صاعقه سقف شناور مخزن FB-960واحد الفین، همچنین حذف فلرینگ محصول با ارزش اتیلن از مخزن را اجرا و به پایان برساند. 

عبدالرضا نیکوسخن افزود: در راستای پایداری تولید و رفع موانع تولیدی در این مدیریت اقدامات مختلفی اجرایی شد که رفع مشکلات دریافت مخلوط خوراک C۳/C۴ در ترکیب با خوراک NGL، در سرویس قرار دادن تعدادی از GC‌های واحد جهت پایش بهتر محصولات و جلوگیری از محصول نامرغوب، انجام تعمیرات اضطراری واحدهای NF1، NF2, NF3، تعویض خطوط لوله آب خنک کننده مبدل‌ها و آب آتش نشانی، بازسازی کوره ۱۰۵ و ۱۰۷، تعمیر لاین آب دریا بخشی از آن‌ها بوده که به دستاوردهای موثر تولیدی تبدیل شده‌اند. 

مدیرفنی و تولید فرآورش یک در ادامه گفت: شبیه‌سازی و راه اندازی واحدهای ۲۰۰.۲۵۰، ۳۰۰ و ۴۰۰ واحد آروماتیک با خوراک ریفرمیت دریافتی، تغییر دستورالعمل احیاء کاتالیست واحد ریفرمینگ جهت جلوگیری از ذوب شدن اسکالوپ‌ها، تعمیر ۱۶ مخزن ذخیره، اجرای پروژه نشر صوتی مخازن اتیلن و LPG و صدور گواهی بهره برداری، پایان بازسازی نواحی ۱۰۰ و ۲۰۰ واحد آروماتیک، تعمیرات اساسی واحد آب دریا و تاسیسات جانبی، تولید ریفورمیت ۲ جهت صادرات و همچنین انتقال و نصب مبدل در واحد پارازایلین جهت خنک نمودن محصول ارسالی به مخزن که در پی آن با کاهش فلرینگ و کاهش هدر رفت بنزن همراه شد از دیگر دستاوردهای کسب شده بوده است. 

 وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته مجتمع فرآورش بهترین عملکرد شاخص تکرارپذیری حوادث فرآیندی (PSIR) را در ۹ سال گذشته خود ثبت کرد و در کنار آن شاخص کلیدی شدت حوادث فردی قابل ثبت (SR) هم با کاهش قابل ملاحظه‌ای همراه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی