تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

بیانیه ۲۶۰ نماینده درباره عملکرد معاونت پارلمانی رئیسی

در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه) مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای با امضای ۲۶۰ نفر از نمایندگان خطاب به ریاست جمهور در مورد تعامل بین دولت و مجلس و عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور قرائت شد.

کد خبر: ۱۳۰۱۲۸
۱۴:۲۸ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

بیانیه ۲۶۰ نماینده درباره عملکرد معاونت پارلمانی رئیسی

دیدارنیوز: ۲۶۰ نفر از نمایندگان از عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور قدردانی کردند.

سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه، یکم خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه با امضای ۲۶۰ نفر از نمایندگان خطاب به ریاست محترم جمهور در مورد تعامل بین دولت و مجلس و عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور را قرائت کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین آقای رئیسی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام.

احتراماً تفاهم و تعامل سازنده بین دولت مردمی و مجلس شورای اسلامی هماهنگی و افزایش کارآمدی مجموعه دستگاه‌های اجرایی، پاسخگویی به مطالبات مردم شریف و ارتقاء سرمایه اجتماعی و تحکیم پایه‌های نظام جمهوری اسلامی است. بر خود لازم می‌دانیم از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه برادر جهادی، مومن، پاکدست، فسادستیز و انقلابی جناب آقای دکتر حسینی قدردانی نموده و تعامل سازنده و ضابطه‌مند و فعالیت‌های بی شائبه ایشان و همکارانشان در جهت ایجاد تفاهم و همکاری بین دولت و مجلس را ارج نهیم.

حضور دائمی ایشان در صحن علنی مجلس و احساس مسئولیت در حل مشکلات حوزه انتخابیه نمایندگان و حضور فعال و کارآمد ایشان در بررسی طرح‌ها و لوایح و ایجاد ارتباط با سایر ارکان دولت و وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذیربط و نیز انتخاب همکاران متعهد و دلسوز در آن حوزه از نقاط قوت دولت در تعامل با مجلس شورای اسلامی است که در اذهان نمایندگان مجلس به یادگار باقی خواهد ماند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی