تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

سفر «بایدن» لغو نمی‌شود؛ ۳۰ خرداد در تل‌آویو

کانال هفت تلویزیون اسرائیل امروز (یکشنبه) در گزارشی اعلام کرد که سفر جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به تل‌آویو لغو نشده و در موعد مقرر انجام خواهد شد. بایدن در نظر دارد در روز ۲۰ ژوئن آینده (سی ام خردادماه) به دعوت رسمی نفتالی بنت به اراضی اشغالی سفر کند.

کد خبر: ۱۳۰۱۰۵
۱۱:۵۲ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

سفر «بایدن» به تل‌آویو در موعد مقرر انجام می‌شود

دیدارنیوز: یک منبع اسرائیلی اعلام کرد که سفر رئیس جمهور آمریکا به اراضی اشغالی لغو نشده و حتی در صورت فروپاشی کابینه نفتالی بنت، در موعد مقرر انجام خواهد شد.

کانال هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) در گزارشی اعلام کرد: سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به تل‌آویو لغو نشده و در موعد مقرر انجام می‌شود؛ بنابراین گزارش، حتی در صورتی که تنش‌ها در صحنه سیاسی رژیم صهیونیستی موجب فروپاشی کابینه نفتالی بنت (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) شود، سفر رئیس جمهور آمریکا انجام خواهد شد.

پیش از این روزنامه یسرائیل هایوم نوشته بود که با افزایش احتمال فروپاشی کابینه بنت، سفر بایدن به اراضی اشغالی در آستانه لغو شدن قرار گرفته است.

منابع صهیونیستی اعلام کرده‌اند که بایدن در نظر دارد در روز ۲۰ ژوئن آینده (سی ام خردادماه) به دعوت رسمی نفتالی بنت به اراضی اشغالی سفر کند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی