تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

وزیر کشور: دشمن نتوانست «امام» را محو کند

احمد وحیدی، وزیر کشور با بیان اینکه دشمن نتوانست «امام» را محو کند، گفت: جمله جمله کلمات امام، حکمت است که به دل می‌نشیند. در فضای مجازی این جملات و سخنان باید نشر داده شود. در این دوران باید کتاب‌های جدیدی رونمایی شود.

کد خبر: ۱۳۰۰۴۹
۱۴:۱۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

وزیر کشور: سخنان «امام» در فضای مجازی منتشر شود

دیدارنیوز: وزیر کشور گفت: جمله جمله کلمات امام خمینی (ره)، حکمت است که به دل می‌نشیند. در فضای مجازی این جملات و سخنان باید نشر داده شود.

احمد وحیدی امروز در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت ارتحال امام رحمت الله اظهار کرد: همگی ما به حضرت امام (ره) مدیون هستیم. اکنون هم حرکت حضرت امام (ره) با پرچم‌داری مقام معظم رهبری ادامه دارد. وعده‌هایی که امام (ره) دادند و امروز مقام معظم رهبری دنبال می‌کنند، فروپاشی استکبار غرب بود و دین داری مردم که تیپ وعده‌ها در حال تحقق است.

وی افزود: امروز همه معارف بلند انسانی در این حرکت بزرگ نهفته است و تلاش‌های دشمن برای خاموش کردن این مطلب به جایی نرسیده است.

وحیدی تاکید کرد: نکته در این است که بزرگداشت حضرت امام (ره) هر سال بیش از سال پیش باید باشکوه‌تر برگزار شود. همان طور که امروز اربعین تبدیل به نقطه اوج ایمانی شده است، همان طور که روز قدس و ۲۲ بهمن روز مهمی شده است. نباید این روز‌ها را از دست بدهیم.

وی بیان کرد: همه دستگاه‌های علمی و فرهنگی و همه نهاد‌ها باید نقش خودشان را در این موضوع ایفا کنند. جمله جمله کلمات امام، حکمت است که به دل می‌نشیند. در فضای مجازی این جملات و سخنان باید نشر داده شود. در این دوران باید کتاب‌های جدیدی رونمایی شود.

وزیر کشور گفت: انتشار ایده‌های حضرت امام (ره) بسیار بسیار مهم است. در دانشگاه‌ها و مدارس نمی‌دانم چه برنامه‌ای گذاشته اند، اما مراسم که فقط نباید به مراسم حرم خلاصه شود. باید یک برنامه مشخصی در دانشگاه‌ها و مدارس وجود داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: اینکه دیگران درباره امام (ره) حرف بزنند بسیار مهم است، چرا که امام باید از زبان دیگران شنیده شود. پوشش دادن این مطلب از اقلیت‌های دینی و مذهبی بسیار مهم است. از سویی از شخصیت‌های جدیدی که تاکنون درباره امام صحبت نکرده‌اند باید حرف گرفته شود.

وزیر کشور اظهار داشت: دشمن تلاش‌های بسیار کرد تا امام را محو کند، اما نتوانست.

وی افزود: قرارگاه خاصی برای مراسم ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله تشکیل خواهد شد تا هیچ کاری بر زمین نماند. باید با زائران امام (ره) خوب برخورد شده و اسکان دهی مناسبی شود، یعنی اگر بخواهیم رضایت امام (ره) را جلب کنیم نباید چیزی را کم بذاریم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی