تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

عزیزی جانشین کریم باقری؟/ خداداد: برای سفر به کانادا اذیت می‌شوم!

خداداد عزیزی، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان شایعات اخیر درباره جانشینی کریم باقری را تایید نکرده و گفته صحبتی درباره حضورش به جای باقری در تیم ملی نشده است. او گفت: حدود یک ماه قبل حمید استیلی به من زنگ و گفت می‌خواهیم به عنوان همراه برای بازی با کانادا کنار بچه‌های تیم ملی باشی. البته به او گفتم راه دور است و اگر می‌شود نیایم، زیرا مقداری در پرواز‌های طولانی اذیت می‌شوم.

کد خبر: ۱۳۰۰۳۴
۱۲:۳۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

عزیزی جانشین کریم باقری؟/ خداداد: برای سفر به کانادا اذیت می‌شوم!

دیدارنیوز: مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هیچکس برای حضورم به عنوان جانشین باقری در کادرفنی تیم ملی صحبتی با من نکرده است.

خداداد عزیزی، درباره دلیل حضورش در کنار تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: حدود یک ماه قبل حمید استیلی به من زنگ و گفت می‌خواهیم به عنوان همراه برای بازی با کانادا کنار بچه‌های تیم ملی باشی. البته به او گفتم راه دور است و اگر می‌شود نیایم، زیرا مقداری در پرواز‌های طولانی اذیت می‌شوم. مسیر ایران تا کانادا هم زیاد است. البته استیلی هم گفت بیا در پرواز کنار خودم بنشین و قول می‌دهم به شما بد نمی‌گذرد (باخنده)

وی ادامه داد: در آن زمان اصلا بازی ایران و کانادا نهایی نشده بود، اما استیلی به من گفت اگر بازی قطعی شود، باید ما را همراهی کنی. خلاصه حدود ۹ تا ۱۰ روز قبل حامد مومنی پس از رسمی شدن بازی از من درخواست کرد مدارک خود را برای این سفر تحویل بدهم که من هم کپی پاسپورت خود را برای وی فرستادم. چند روز قبل هم بار دیگر با من تماس گرفتند و سوال‌هایی پرسیدند. بحث ما در همین حد است و صحبتی درباره حضورم در کادرفنی تیم ملی نشده است.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درمورد اینکه مسائلی مطرح شده مبنی بر اینکه قرار است جای کریم باقری را در تیم ملی بگیرد، گفت: چه کسی چنین حرفی زده است؟ در فوتبال ایران این مسائل زیاد مطرح می‌شود، اما هیچ صحبتی نکردم و کسی هم به من چیزی نگفته است. روحم از این ماجرا خبر ندارد و فقط درمورد سفر به کانادا با من صحبت کرده اند که با توجه به طولانی بودن سفر عذا گرفته ام چگونه به این سفر بروم، زیرا خیلی اذیت می‌شوم.

عزیزی درمورد اینکه آیا علاقه‌ای به حضور در کادرفنی تیم ملی دارد، گفت: وقتی اتفاقی نیفتاده چرا باید در مورد این موضوع صحبت کنم؟ درمورد اینکه قرار است من جای کریم باقری را بگیرم باید بگویم مانده ام چرا برخی خودشان می‌برند، می‌دوزند و می‌بافند. تکلیف باقری با تیم ملی هنوز مشخص نشده و برای من جالب است چرا این بحث‌ها مطرح شد. درباره حضور در کادرفنی کسی چیزی به من نگفته و درباره اش فکر هم نکرده ام.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی