تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

عزیزی جانشین کریم باقری؟/ خداداد: برای سفر به کانادا اذیت می‌شوم!

خداداد عزیزی، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان شایعات اخیر درباره جانشینی کریم باقری را تایید نکرده و گفته صحبتی درباره حضورش به جای باقری در تیم ملی نشده است. او گفت: حدود یک ماه قبل حمید استیلی به من زنگ و گفت می‌خواهیم به عنوان همراه برای بازی با کانادا کنار بچه‌های تیم ملی باشی. البته به او گفتم راه دور است و اگر می‌شود نیایم، زیرا مقداری در پرواز‌های طولانی اذیت می‌شوم.

کد خبر: ۱۳۰۰۳۴
۱۲:۳۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

عزیزی جانشین کریم باقری؟/ خداداد: برای سفر به کانادا اذیت می‌شوم!

دیدارنیوز: مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هیچکس برای حضورم به عنوان جانشین باقری در کادرفنی تیم ملی صحبتی با من نکرده است.

خداداد عزیزی، درباره دلیل حضورش در کنار تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: حدود یک ماه قبل حمید استیلی به من زنگ و گفت می‌خواهیم به عنوان همراه برای بازی با کانادا کنار بچه‌های تیم ملی باشی. البته به او گفتم راه دور است و اگر می‌شود نیایم، زیرا مقداری در پرواز‌های طولانی اذیت می‌شوم. مسیر ایران تا کانادا هم زیاد است. البته استیلی هم گفت بیا در پرواز کنار خودم بنشین و قول می‌دهم به شما بد نمی‌گذرد (باخنده)

وی ادامه داد: در آن زمان اصلا بازی ایران و کانادا نهایی نشده بود، اما استیلی به من گفت اگر بازی قطعی شود، باید ما را همراهی کنی. خلاصه حدود ۹ تا ۱۰ روز قبل حامد مومنی پس از رسمی شدن بازی از من درخواست کرد مدارک خود را برای این سفر تحویل بدهم که من هم کپی پاسپورت خود را برای وی فرستادم. چند روز قبل هم بار دیگر با من تماس گرفتند و سوال‌هایی پرسیدند. بحث ما در همین حد است و صحبتی درباره حضورم در کادرفنی تیم ملی نشده است.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درمورد اینکه مسائلی مطرح شده مبنی بر اینکه قرار است جای کریم باقری را در تیم ملی بگیرد، گفت: چه کسی چنین حرفی زده است؟ در فوتبال ایران این مسائل زیاد مطرح می‌شود، اما هیچ صحبتی نکردم و کسی هم به من چیزی نگفته است. روحم از این ماجرا خبر ندارد و فقط درمورد سفر به کانادا با من صحبت کرده اند که با توجه به طولانی بودن سفر عذا گرفته ام چگونه به این سفر بروم، زیرا خیلی اذیت می‌شوم.

عزیزی درمورد اینکه آیا علاقه‌ای به حضور در کادرفنی تیم ملی دارد، گفت: وقتی اتفاقی نیفتاده چرا باید در مورد این موضوع صحبت کنم؟ درمورد اینکه قرار است من جای کریم باقری را بگیرم باید بگویم مانده ام چرا برخی خودشان می‌برند، می‌دوزند و می‌بافند. تکلیف باقری با تیم ملی هنوز مشخص نشده و برای من جالب است چرا این بحث‌ها مطرح شد. درباره حضور در کادرفنی کسی چیزی به من نگفته و درباره اش فکر هم نکرده ام.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی