تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

هشدار آنی سطح نارنجی هواشناسی خوزستان، خیزش جدید خاک

باد‌های نسبتا شدید تا شدید، از اوایل صبح امروز سبب برخاستن گرد و خاک در آسمان خوزستان شد.

کد خبر: ۱۳۰۰۱۱
۰۹:۴۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

به گزارش دیدار نیوز: هشدار آنی سطح نارنجی شماره ۶ تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ اداره کل هواشناسی خوزستان صادر شد. هشدار آنی سطح نارنجی هواشناسی خوزستان، خیزش جدید خاک

براساس این اطلاعیه؛ وزش باد‌های نسبتا شدید تا شدید در نواحی مرزی و خیزش گردوخاک، از اوایل صبح امروز، کاهش دید و کیفیت هوا در مناطق جنوبی، جنوب غربی، غربی و مرکزی استان را به دنبال داشت.

بنابر پیش بینی نقشه‌های هواشناسی؛ این وضعیت جوی تا اواسط وقت یکشنبه، سبب افت کیفیت هوا در مناطق گفته شده خواهد شد.

اختلال در تردد جاده‌ای، احتمال آسیب به تاسیسات و سازه‌های سبک و احتمال شکستن سر شاخه درختان، اثر‌های شرایط جوی پیش بینی شده خواهد بود.

اداره کل هواشناسی خوزستان در پی اعلام هشدار سطح نارنجی توصیه کرده است: ساکنان مناطق جنوبی، جنوب غربی، غربی و مرکزی استان به ویژه افراد آسیب پذیر، از قرار گرفتن در فضای باز، پرهیز کنند.

همچنین لازم است نسبت به استحکام سازه‌های سبک مانند تابلو‌های تبلیغاتی، پرهیز از پارک خودرو در کنار درختان فرسوده و ساختمان‌های نیمه کاره و دیگر اقدامات پیش‌گیرانه، استفاده از ماسک مناسب و پرهیز از سفر‌های غیر ضروری، تمهیدات مورد نیاز برای جلوگیری از خطر‌های احتمالی ناشی از خسارت‌های شرایط جوی پیش بینی شده به کار گرفته شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی