تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

مقابله سوریه با حمله موشکی اسرائیل؛ سه نفر به شهادت رسیدند

در پی حمله موشکی اسرائیل به سوریه، سامانه پدافند هوایی ارتش فعال و با رهگیری موشک‌های دشمن، بیشتر آن‌ها را منهدم کرد. براساس اعلام ارتش سوریه، بر اثر این حمله سه نفر به شهادت رسیدند.

کد خبر: ۱۳۰۰۱۰
۰۹:۴۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

مقابله سوریه با حمله موشکی اسرائیل؛ سه نفر به شهادت رسیدند

دیدارنیوز: ارتش سوریه اعلام کرد که شماری از موشک‌های دشمن صهیونیستی را در آسمان حومه جنوبی دمشق رهگیری و منهدم کرده است.

صدا و سیما از دمشق گزارش داد اهالی شهر دمشق پایتخت سوریه از مقابله پدافند هوایی این کشور با حمله موشکی رژیم صهیونیستی در حومه جنوب شهر و جاده فرودگاه خبر دادند. تلویزیون سوریه با قطع برنامه‌های عادی، سرود‌های حماسی پخش کرد.

ارتش سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در ساعت ۲۳:۰۱ جمعه به وقت محلی دمشق، دشمن صهیونیستی با شلیک چند فروند موشک زمین به زمین از سمت جولان اشغالی، چند نقطه را در حومه جنوب دمشق را مورد حمله قرار داد.

در پی این حمله، سامانه پدافند هوایی ارتش فعال و با رهگیری موشک‌های دشمن، بیشتر آن‌ها را منهدم کرد. براساس اعلام ارتش سوریه، بر اثر این حمله سه نفر به شهادت رسیدند.

منابع خبری هم در ارتباط این حمله خبر دادند که رژیم صهیونیستی مقر لشکر یکم ارتش در شهر کسوه، محیط فرودگاه دمشق و مزرعه‌ای در مجاورت منطقه زینبیه (س) را مورد حمله قرار داد. شهدا هم افسران سوری هستند که کادر یک سایت پدافند ارتش سوریه هستند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی