تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

اردوغان: نظرمان درباره پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو تغییر نمی‌کند

اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه بار دیگر مخالفت این کشور با الحاق سوئد و فنلاند به ناتو را اعلام کرد و مدعی شد که نظر ترکیه تغییر نخواهد کرد. اظهارات اردوغان یک روز پس از آن منتشر می‌شود که مقام‌های آمریکایی گفته بودند از یافتن راه حلی برای این موضوع اطمینان دارند.

کد خبر: ۱۲۹۹۷۶
۰۸:۲۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

اردوغان: نظرمان درباره پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو تغییر نمی‌کند

دیدارنیوز: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه می‌گوید این کشور همچنان مخالف پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو است و این تصمیم را به اطلاع متحدان آنکارا نیز رسانده است.

اردوغان در یک سخنرانی همچنین تاکید کرد که نظر ترکیه در این رابطه تغییر نخواهد کرد.

مقام‌های ترکیه بار‌ها سوئد و فنلاند را به میزبانی از گروه‌های تروریستی از جمله یک گروه کرد متهم کرده‌اند و می‌گویند حضور این جریان‌ها امنیت ترکیه را تهدید می‌کند.

اظهارات اردوغان یک روز پس از آن منتشر می‌شود که مقام‌های آمریکایی گفته بودند از یافتن راه حلی برای این موضوع اطمینان دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی