تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.
انتظار داریم در دولت انقلابی برنامه مشخصی برای اصلاح نظام بانکی ارائه شود

نماینده مجلس: مگر قرار نبود نیاز‌های مردم با قیمت‌های شهریور ۱۴۰۰ تامین شود؟!

معین الدین سعیدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس گفت: مگر قرار نبود براساس مصوبه مجلس، اصلاح ساختار اقتصادی موجب کوچک شدن سبد غذایی موردنیاز خانوار نشود و اقلام با کالابرگ و با قیمت شهریور ۱۴۰۰ در اختیار مردم قرار گیرد.

کد خبر: ۱۲۹۹۳۶
۱۴:۵۷ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

نماینده مجلس: مگر قرار نبود نیاز‌های مردم با قیمت‌های شهریور ۱۴۰۰ تامین شود؟!

دیدارنیوز: نماینده مردم در مجلس گفت: مگر قرار نبود براساس مصوبه مجلس، اصلاح ساختار اقتصادی موجب کوچک شدن سبد غذایی موردنیاز خانوار نشود و اقلام با کالابرگ و با قیمت شهریور ۱۴۰۰ در اختیار مردم قرار گیرد.

معین الدین سعیدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: قدردان نظام، وحدت و امنیتی هستیم که حاصل خون شهدا است و به احدی اجازه نمی‌دهیم از این وحدت سوءاستفاده کند، اما مگر قرار نبود براساس مصوبه مجلس، اصلاح ساختار اقتصادی موجب کوچک شدن سبد غذایی موردنیاز خانوار نشود و اقلام با کالابرگ و با قیمت شهریور ۱۴۰۰ در اختیار مردم قرار گیرد.

وی افزود: این شوک تورمی را چگونه توجیه کنیم مبادا صندلی سبز باعث شود فراموش کنیم هرچه داریم از مردمی است که امروز سفره هایش کوچک و کوچکتر شده است، مردمی که بسیار بسیار جلوتر از ما پاسدار خون شهدا بوده اند.

وی خطاب به رئیس جمهور، گفت: ربا یعنی محاربه با خدا و نظام بانکی ما فساد اندر فساد اندر فساد است و انتظار داشتیم و داریم در دولت انقلابی برنامه مشخصی برای اصلاح نظام بانکی ارائه شود و کماکان این انتظار را از شما داریم.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه، گفت: منطقه سیستان و بلوچستان پایین‌ترین شاخص راه روستایی را دارد و راه‌های منطقه قتلگاه مردم شده و نیازمند نگاه ویژه مسئولین است. مردم را ناامید نکنید.

سعیدی گفت: آقای وزیر آموزش و پرورش از همین تریبون بار‌ها از مظلومیت تاریخی معلمین خرید خدمات گفتم کاش یکبار پای درد و دل این عزیزان می‌نشستید و می‌دیدید چگونه شأن انسانی و حقوقی این عزیزان خدشه دار شده است.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری بار‌ها و بار‌ها بر توسعه سواحل مکران تاکید کرده اند، توسعه این مناطق توسعه یک جغرافیا نیست این توسعه باید در ارتقاء شاخص‌های انسانی نیز اتفاق بیفتد و، اما علیرغم همه خدمات بی بدیل نظام شاخص‌های انسانی در این منطقه فاصله نجومی با بخش‌های دیگر کشور دارد و امیدواریم رئیس جمهور انقلابی برای توسعه همه جانبه سواحل مکران تدبیر داشته باشد و فراموش نکنیم مردمان هر منطقه برای توسعه در اولویت هستند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی