تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

سازمان ملل: روسیه جان بیش از ۳۷۰۰ غیر نظامی اوکراینی را گرفته است

بنا براعلام سازمان ملل متحد، ارتش متجاوز روسیه از زمان حمله به خاک اوکراین، جان بیش از ۳۷۰۰ غیر نظامی اوکراینی را گرفته است. بر اساس این آمار همچنین بیش از ۴ هزار غیرنظامی نیز تاکنون زخمی شده‌اند.

کد خبر: ۱۲۹۹۰۸
۱۲:۵۶ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

سازمان ملل: حملات روسیه جان بیش از ۳۷۰۰ غیر نظامی اوکراینی را گرفته است

دیدارنیوز: حدود سه ماه پس از تجاوز نظامی روسیه به اوکراین، سازمان ملل اعلام کرد که حملات ارتش روسیه جان بیش از ۳۷۰۰ غیر نظامی اوکراینی را گرفته است.

کمیسریای عالی حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید بر اساس آخرین به روز رسانی‌ها، تعداد افراد غیرنظامی که از ابتدای حمله روسیه به اوکراین در تاریخ ۲۴ فوریه تاکنون کشته شده‌اند به ۳ هزار و ۷۵۲ نفر رسیده است.

بر اساس این آمار همچنین بیش از ۴ هزار غیرنظامی نیز تاکنون زخمی شده‌اند.

این نهاد حقوق بشری سازمان ملل می‌گوید بیشتر تلفات غیرنظامی ثبت شده ناشی از استفاده از سلاح‌های انفجاری از جمله گلوله‌باران از توپخانه سنگین و سامانه‌های موشکی پرتاب چندگانه و حملات موشکی و هوایی بوده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی