تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

ادعای روسیه: کی‌یف مذاکرات صلح را ترک کرده است

آندری رودنکو، معاون وزیر امور خارجه روسیه به خبرگزاری تاس اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای در حال انجام نیست و در واقع اوکراین از مذاکرات صلح کناره‌گیری کرده است.

کد خبر: ۱۲۹۸۸۵
۱۰:۵۱ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

ادعای روسیه: کی‌یف مذاکرات صلح را ترک کرده است

دیدارنیوز: معاون وزیر خارجه روسیه در حاشیه دومین کنفرانس باشگاه گفت‌وگوی بین‌المللی "والدای" در آسیای مرکزی گفت که در حال حاضر هیچ مذاکره‌ای بین هیات‌های روسیه و اوکراین در حال انجام نیست و در واقع کی‌یف از مذاکرات خارج شده است.

آندری رودنکو، معاون وزیر امور خارجه روسیه به خبرگزاری تاس پاسخ داد: «هیچ مذاکره‌ای در حال انجام نیست و در واقع اوکراین از این مذاکرات کناره‌گیری کرده است.»

وی افزود که کی‌یف موفق نشد تا پاسخی به پیش‌نویس معاهده‌ای که روسیه آن را پیشنهاد داده بود، بدهد.

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه پیشتر در مکالمه تلفنی با همتای فنلاندی خود اظهار کرد از آن‌جایی که طرف اوکراینی "هیچ اشتیاقی" نسبت به گفت‌وگویی سازنده از خود نشان نداده، مذاکرات مسکو- کی‌یف متوقف شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی