تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

تبعات تحریم‌های غرب؛ خودرو‌های جدید روسیه ایربگ ندارند!

تحریم‌ها غرب علیه روسیه به دلیل تجاوز نظامی ارتش پوتین به اوکراین باعث شده تا صنعت خودروسازی این کشور با مشکلات زیادی مواجه شود و حالا خودروهای جدید ساخت مسکو نه ترمز ای‌بی‌اس دارند و نه ایربگ.

کد خبر: ۱۲۹۸۳۶
۱۴:۵۷ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

تبعات تحریم توسط غرب؛ خودرو‌های جدید روسیه ایربگ ندارند!

دیدارنیوز: روسیه برای ادامه تولید خودرو، استاندار‌های ایمنی و محیطی زیستی را تنزل می‌دهد. تحریم‌های غرب موجب شده تا صنعت خودروسازی روسیه بمانند بسیاری دیگر از صنایع این کشور با کمبود قطعات و اختلال در خط تولید مواجه شود.

مسکو برای غلبه بر این چالش و سرپا نگه داشتن صنعت خودروسازی درصدد است تا با آسان‌تر کردن استاندارد‌های مرتبط با ایمنی خودرو و همچنین استاندارد‌های محیط زیستی موجبات ادامه تولید خودرو را فراهم کند.

دولت مسکو درصدد است تا به خودروسازان اجازه دهد خودرو‌های جدید را بدون تجهیز آن‌ها به سیستم ترمز‌ ای بی اس با ایربگ (کیسه هوا) یا حتی تنظیم کننده کمربند ایمنی روانه بازار کنند.

طبق این دستورالعمل دولت که تا اول فوریه سال آینده میلادی اجرا می‌شود، استاندار‌های محیط زیستی تولید خودرو هم به سطح سال ۱۹۸۸ باز خواهد گشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی