تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.

تغییر نام یکی از خیابان‌های آمریکا به «فلسطین» +عکس

شورای شهر "پترسون" در ایالت نیوجرسی آمریکا تصمیم گرفت نام خیابان اصلی این شهر به خیابان فلسطین تغییر کند، این اقدام برای اولین بار در آمریکا و در مراسم بزرگی با حضور هزاران تن از شهروندان فلسطینی و عرب و آندریه صایغ، شهردار پترسون انجام شد.

کد خبر: ۱۲۹۷۶۴
۱۵:۰۹ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

تغییر نام یکی از خیابان‌های آمریکا به «فلسطین» +عکس

دیدارنیوز: شورای شهر "پترسون" در ایالت نیوجرسی آمریکا تصمیم گرفت نام خیابان اصلی این شهر را به "فلسطین" تغییر دهد.

به نقل از خبرگزاری "سما" فلسطین، شورای شهر "پترسون" در ایالت نیوجرسی آمریکا تصمیم گرفت نام خیابان اصلی این شهر به خیابان فلسطین تغییر کند، این اقدام برای اولین بار در آمریکا و در مراسم بزرگی با حضور هزاران تن از شهروندان فلسطینی و عرب و آندریه صایغ، شهردار پترسون انجام شد.

همچنین در این مراسم که همزمان با هفتاد و چهارمین سالروز "نکبت" برگزار شد، از لوحی که نام خیابان فلسطین روی آن حک شده بود، رونمایی شده و پرچم فلسطین بر فراز چراغ‌ها و ستون‌ها افراشته شد و از شهرداری پترسون و تمامی کسانی که در این زمینه همکاری کردند، تقدیر و تشکر شد.

دیاب مصطفی، رئیس مرکز اتباع فلسطینی در نیویورک و نیوجرسی نیز به خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا) گفت: اهمیت این اتفاق همزمانی آن با سالروز "نکبت" است، اتباع فلسطینی با وجود دوری از وطن و غربت توانستند این پیام مهم را برسانند که می‌توان به نسلی که در غرب رشد یافته و تربیت شده، برای ایجاد تغییر امیدوار بود و آن‌ها توانستند نام یک خیابان در سومین شهر بزرگ ایالت نیوجرسی را تغییر دهند.

شهرداری پترسون مارس گذشته تصمیم گرفت نام مهمترین خیابان تجاری شهر را که اتباع عرب و مسلمان در آنجا ساکن هستند، به فلسطین تغییر دهد.

تغییر نام یکی از خیابان‌های آمریکا به «فلسطین» +عکستغییر نام یکی از خیابان‌های آمریکا به «فلسطین» +عکستغییر نام یکی از خیابان‌های آمریکا به «فلسطین» +عکس

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی