تیتر امروز

روحیه جهادی و یک سال سابقه کار، شروط انتصاب مدیران ارشد دولتی+دو جدول
به بهانه تصویب شرایط عمومی جدید انتصاب مدیران توسط رییس جمهور

روحیه جهادی و یک سال سابقه کار، شروط انتصاب مدیران ارشد دولتی+دو جدول

دولت سیزدهم برای انتصاب مدیران سطح ۱ تا چهار دولتی، فاکتور‌ها و ویژگی‌های قبلی مندرج در جدول شماره ۱ شرایط انتصاب مدیران را چند درجه سهل‌تر کرده، به طوری که یک مدیر عملیاتی یا پایه، با یک یا...
شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!
رئال برای چهاردهمین بار قهرمان اروپا شد

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!

در شبی که به دلیل هجوم بی‌محابای شماری از هواداران لیورپول به ورزشگاه، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تا مرز تعطیلی رفت، رئال مادرید با یک گل قهرمان شد.

همایش خودرو‌های کلاسیک ب‌ام‌و در پیست آزادی + تصاویر

در حالی که روند بیماری کرونا رو به کاهش است و شرایط رفت و آمد در بسیاری از اجتماعات تقریبا حالت عادی به خود گفته، برگزاری همایش خودرو‌های خاص در نقاط مختلف کشور نیز آغاز شده است.

کد خبر: ۱۲۹۵۷۷
۱۳:۵۰ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

همایش خودرو‌های کلاسیک ب‌ام‌و در پیست آزادی

دیدارنیوز ـ آرش راهبر: یک هفته بعد از آنکه خودرو‌های کلاسیک و امروزی مرسدس بنز در پیست ورزشگاه آزادی کنار هم جمع شدند و همایشی جذاب را ترتیب دادند، نوبت به رقیب قسم‌خورده مرسدس یعنی ب‌ام‌و رسید که اتفاق مشابهی را رقم بزند و نشان دهد که حاضر نیست یک قدم از رقیب اشتوتگارتی‌اش عقب بماند.

این بار نیز در محوطه پیست آزادی و با هماهنگی کمیته کلاسیک فدراسیون اتومبیلرانی و موتور سواری، خودرو‌های کمپانی باواریایی کنار هم جمع شدند و نگاه هزاران نفر از علاقمندان به خودرو‌های خاطره‌انگیز را به سوی خود جلب کردند. البته که شمار خودرو‌های قدیمی و به معنای کامل «کلاسیک» ب ام‌و به مراتب کمتر از مرسدی بنز است و به همین خاطر بیشتر خودرو‌هایی که به این همایش آمده بودند مربوط به ۳۰ سال اخیر بودند.

در این رویداد نیز خانواده‌های زیادی حضور پیدا کردند و گاهی سه نسل از یک خانواده کنار هم به سیاحت این خودرو‌ها پرداختند و پلی بین نسل‌ها برقرار شد. جالب است که قدیمی‌ترین ب‌ام‌و موجود در این همایش از مشهد آمده بود که یک نمونه تمیز و سالم از مدل ۲۰۰۰ سی اس بود.

در عین حال نمونه‌های بازسازی شده و زیبای دهه ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۰ بیشترین توجه را به سوی خود جلب کردند در حالی که نمونه‌های متاخر با رنگ و لعاب جذاب و لوازم اضافی نیز برای نسل‌های جدیدتر جلوه‌گری بیشتری کردند.

گزارش تصویری دیدار از این همایش را اینجا تماشا کنید. 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی