تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:

اصلاح حكمرانی در حوزه انرژی مُنجر به شكوفایی اقتصادی خواهد شد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: اصلاح حکمرانی در حوزه انرژی منجر به شکوفایی اقتصادی خواهد شد.

کد خبر: ۱۲۹۵۳۵
۱۱:۰۰ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

اصلاح حكمرانی در حوزه انرژی مُنجر به شكوفایی اقتصادی خواهد شد

 دیدارنیوز | به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد با اشاره به این که اصلاح حکم رانی در حوزه انرژی مُنجر به شکوفایی اقتصادی و تحقق تمدن نوین اسلامی خواهد شد، افزود: صنعت نفت مولد اقتصاد کشور است و رونق یا رکود اقتصادِ کشور به میزان قابل توجهی تابع عملکرد این حوزه است؛ بنابر این اصلاح حکمرانی در حوزه انرژی فرصت های بسیار خوبی برای توسعه صنعت نفت ایجاد می کند و در نهایت شکوفایی اقتصاد و تحقق تمدن‌ نوین اسلامی را رقم می زند‌.

 

علیرضا دانشی با اشاره به این که تولید ثروت و ایجاد ارزش افزوده مُستلزم به کار گیری صحیح دانش و فناوری است، اظهار داشت:  ایجاد ارزش افزوده و زنجیره ارزش با به کار گیری صحیح دانش و فناوری در صنعت نفت مسئله بسیار مهمی است و تمام تلاش ها در این رابطه معطوف خواهد شد.

وی افزود: اگر ما بخواهیم درآمدزایی بکنیم کارها و فعالیت ها باید منجر به ایجاد ثروت شود و تنها راه حل آن تکمیل زنجیره های ارزش با تکیه بر تولید محصولات دانش بنیان است که در حوزه نفت واقعا مورد غفلت های استراتژیک قرار گرفته است و امیدواریم در دولت انقلابی سیزدهم این مهم بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد و برای آن برنامه ریزی و ریل گذاری شود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به شعار نمایشگاه امسال مبنی بر «نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» به ضرورت ایجاد جهشی قابل قبول در زمینه دانش و فناوری صنعت نفت تاکید و خاطرنشان کرد: دانش و فناوری باید در راستای توسعه اقتصاد کشور حرکت کند. بی شک همکاری میان صنعت نفت و  شرکت های دانش‌بنیان‌، مُنجر به توسعه ظرفیت‌ها، ایجاد هم‌افزایی و تحقق اقتصاد دانش‌بنیان در کنار توسعه صنعت نفت خواهد شد.

دانشی نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را نمایشگاه فرصت مغتنمی برای راه بری صنعت نفت عنوان و تصریح کرد: در این نمایشگاه تفاهم نامه های همکاری که منجر به عقد قرار داد خواهد شد با مراکز علمی و پژوهشی منعقد خواهیم کرد‌. این تفاهم نامه ها با پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه صنعتی شریف تهران منعقد خواهد شد.

بر اساس این گزارش پیش از این مناطق نفتخیز جنوب با دانشگاه شهید چمران اهواز نیز قرارداد پژوهشی امضا کرده است‌


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی