تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

پهلوگیری دو کشتی حامل هزاران تن گندم در بندرامام خمینی

۲ فروند کشتی حامل ۱۴۳ هزار تن گندم روز جمعه به بندر امام خمینی رسید.

کد خبر: ۱۲۹۵۰۶
۰۸:۲۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: کشتی‌های گندم در اسکله غلات پهلوگیری کردند و صد‌ها دستگاه کامیون برای حمل گندم به مناطق مختلف کشور بسیج شدند.

امید جهان نژادیان ظرفیت هر کدام از کشتی‌های حامل گندم را ۷۱هزار و ۵۰۰ تن عنوان کرد و ادامه داد: تخلیه و بارگیری گندم چهار روز به طول می‌انجامد.

جهان نژادیان بیان کرد: واردات گندم به کشور از طریق بندر امام خمینی (ره) و طبق سفارش شرکت بازرگانی دولتی ایران وابسته به وزارت جهادکشاورزی انجام می‌شود.

سال گذشته ۲میلیون ۹۷۵ هزار تن گندم، ۴۱۱ هزار تن شکر خام و ۴۰۳هزار تن روغن خوراکی از طریق بندر امام خمینی (ره) وارد کشور شده است.

پیش بینی شده امسال حدود ۶ میلیون تن گندم مورد نیاز کشور از طریق واردات تامین شود که بخش عهده آن از طریق بندر امام خمینی (ره) وارد کشور می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی