تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

تجاوز نظامی روسیه؛ سازمان ملل خواستار پایان بمباران مدارس در اوکراین شد

سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ضمن محکوم کردن استفاده از محیط‌های آموزشی برای اهداف نظامی در اوکراین خواستار پایان بمباران مدارس در این کشور شد. نمایندگان مکزیک و فرانسه نیز در جریان این نشست تاکید کردند که حملات به مدارس نقض آشکار قوانین بشردوستانه است.

کد خبر: ۱۲۹۴۷۲
۰۷:۴۵ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ سازمان ملل خواستار پایان بمباران مدارس در اوکراین شد

دیدارنیوز: پس از حملات ارتش پوتین به مدارس در اوکراین، سازمان ملل خواستار پایان بمباران مدارس شد.

سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ضمن محکوم کردن استفاده از محیط‌های آموزشی برای اهداف نظامی در اوکراین خواستار پایان بمباران مدارس در این کشور شد.

یک مقام ارشد صندوق کودکان ملل متحد، یونیسف در جریان نشست شورای امنیت که به درخواست فرانسه و مکزیک برگزار شد، با تاکید بر لزوم توقف حملات به مدارس در اوکراین گفت: «تا هفته گذشته، حداقل ۱۵ مدرسه از ۸۹ موسسه آموزشی، یا به عبارتی یک مدرسه از هر شش مدرسه تحت حمایت یونیسف در شرق اوکراین از زمان آغاز جنگ در روز بیست و چهارم فوریه تاکنون آسیب دیده یا تخریب شده بود.»

این مسئول ارشد یونیسف سپس افزود: صد‌ها مدرسه در سراسر اوکراین مورد هدف توپخانه‌های سنگین، حملات هوایی و سایر سلاح‌های انفجاری در مناطق پرجمعیت قرار گرفته‌اند؛ این در حالیست که شمار دیگری از مدارس به عنوان مراکز اطلاعاتی، پناهگاه‌ها، مراکز تدارکاتی و یا برای مقاصد نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نمایندگان مکزیک و فرانسه نیز در جریان این نشست تاکید کردند که حملات به مدارس نقض آشکار قوانین بشردوستانه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی