تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
دانشجویان به دلیل عدم کفایت سازمان سنجش از دانشگاه اخراج شدند

حیدری: آقای رئیس‌جمهور، تیم شما توان مدیریت منابع کشور را ندارند!

شهریار حیدری، نماینده مردم قصرشیرین در مجلس در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهوری اعلام کرد: شعار‌های خوبی در دوران انتخابات دادید که امیدوارکننده بودند از جمله این شعار‌ها مدیریت جهادی، رونق کسب و کار، جهش تولید، خلق ثروت، مهار تورم، رفع فقر و بیکاری بود. من مطمئن هستم که تلاش می‌کنید، اما تیم مدیریتی شما توان مدیریت منابع کشور را ندارند و مشکل اساسی عدم مدیریت منابع است.

کد خبر: ۱۲۹۴۲۵
۱۴:۱۴ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

حیدری: آقای رئیس‌جمهور، تیم شما توان مدیریت منابع کشور را ندارند!

دیدارنیوز: نماینده مردم قصرشیرین در مجلس گفت: متأسفانه دانشجویانی که چند ترم را در دانشگاه گذرانده بودند به دلیل عدم کفایت سازمان سنجش در دوران کنکور اخراج شدند.

شهریار حیدری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به دیوان عدالت اداری و سازمان سنجش گفت: در تاریخ ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ کمیسیون اصل ۹۰ دیوان عدالت اداری و سازمان سنجش توافق کردند تا مشکلات دانشجویان اخراجی را برطرف کنند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متأسفانه دانشجویانی که چند ترم را در دانشگاه گذرانده بودند به دلیل عدم کفایت سازمان سنجش در دوران کنکور اخراج شدند، ادامه داد: به جای اینکه سازمان سنجش در محاکم قضایی محاکمه شود، دانشجویان اخراج شدند. این موضوع نهایتاً منجر به خروج دانشجویان از کشور می‌شود که به صلاح نیست.

وی در تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: شعار‌های خوبی در دوران انتخابات دادید که امیدوارکننده بودند از جمله این شعار‌ها مدیریت جهادی، رونق کسب و کار، جهش تولید، خلق ثروت، مهار تورم، رفع فقر و بیکاری بود. من مطمئن هستم که تلاش می‌کنید، اما تیم مدیریتی شما توان مدیریت منابع کشور را ندارند و مشکل اساسی عدم مدیریت منابع است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی