تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

کرمی: دولت خبر ندارد مردم در تهیه نان شب خود مانده‌اند؟

غلامحسین کرمی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای اقتصادی گفت: تورم سنگین و کمرشکن، کمر مردم را خم کرده است، آیا دولت خبر ندارد که مردم در تهیه نان شب خود نیز مانده‌اند؟

کد خبر: ۱۲۹۴۰۹
۱۳:۰۸ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

کرمی: دولت خبر ندارد مردم در تهیه نان شب خود مانده‌اند؟

دیدارنیوز: نماینده مردم دشتی در مجلس گفت: تورم سنگین و کمرشکن، کمر مردم را خم کرده است، آیا دولت خبر ندارد که مردم در تهیه نان شب خود نیز مانده‌اند.

غلامحسین کرمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای اقتصادی گفت: تورم سنگین و کمرشکن، کمر مردم را خم کرده است، آیا دولت خبر ندارد که مردم در تهیه نان شب خود نیز مانده‌اند. مطمئن باشید مردم مومن و مقاوم ما که همیشه در کنار نظام و مقام معظم رهبری بوده‌اند اجازه دشمن‌شادی نخواهند داد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم انتظار دارند که مجلس انقلابی نظارت و برخورد جدی داشته باشد، بنابراین اجازه ندهید حرمت‌ها از بین برود.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: هنوز دهستان کبکان، دشتی و بخش دلوار تنگستان به شدت از لحاظ آب شرب در تنگنا قرار دارد، لطفا دستورات لازم را اجرا فرمایید، همچنین آیا خبر ندارید که حوزه تحت‌الامر شما در استان بوشهر از نخل‌داران تنگستانی بدون آن که قطره‌ای آب در اختیار آن‌ها قرار دهند، حقابه دریافت می‌کنند که این یک ظلم آشکار است و نیاز به دستور ویژه دارد.

کرمی بیان کرد: ستاد حوادث غیرمترقبه تاکنون خسارات کشاورزان را که از تگرگ دچار آسیب شده‌اند پیگیری و پرداخت نکرده است حتی حقابه آن‌ها نیز در نیمه راه باقی مانده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری دیگر به وزیر نفت گفت: تاکنون قانون اختصاص ۵۰ درصدی فرصت‌های شغلی در حوزه نفت و گاز پتروشیمی مستقر در استان بوشهر نسبت به در اختیار قرار گرفتن نیرو‌های بومی اجرایی نشده است و این بیانگر عدم همراهی مدیران نفتی است که باید به صورت جدی این موضوع پیگیری شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی