تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

آغاز اجرای تفکیک زباله از مبداء در اهواز

شهردار اهواز گفت: طرح تفکیک زباله از مبداء به تدریج در مناطق مختلف این کلانشهر اجرا می‌شود.

کد خبر: ۱۲۹۳۶۲
۰۹:۵۵ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار نیوز: رضا امینی گفت: کار‌های لازم برای دریافت وام ۴۰ میلیارد تومانی که دولت برای راه اندازی سایت صفیره اختصاص داده بود، انجام شده است.

شهرداری اهواز می گوید: پس از این مدت، شهرداری با پیمانکاران فعلی با شرایط جدید و اجرایی فرایند عملیاتی موردنظر قرارداد منعقد می‌کند و پیمانکاران براساس توافق‌هایی که انجام می‌شود، باید مخازن بزرگ زباله از سطح شهر جمع آوری شوند، زیرا باعث آلودگی شهر، نارضایتی برخی شهروندان، تجمع برخی جانداران و همچنین تجمع زباله گرد‌ها شده اند.

به گفته امینی تفکیک زباله از مبداء که در بسیاری از شهر‌های کشور در حال اجرا است، در منطقه ۸ نیز به صورت آزمایشی آغاز شده و به تدریج در سایر مناطق اجرایی می‌شود.

او گفت: برنامه مربوط به جمع آوری زباله‌های خشک طراحی و در تلفن‌های همراه شهروندان نصب می‌شود و به شهرداری اطلاع می‌دهند تا خودرو‌های اختصاصی حمل بازیافت خشک شهرداری به درب منزل مراجعه کنند و پسماند‌ها را تحویل بگیرند.

به گفته امینی پس دریافت زباله‌های خشک، مبلغی به عنوان هدیه به شهروندان تحویل داده می‌شود و زباله‌ها مستقیم به سایت صفیره منتقل خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی