تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
مدیر اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد

پوتین ممکن است در روسیه حکومت نظامی اعلام کند

آوریل هاینز، مدیر اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه برای تحقق اهداف اشغالگرانه خود در اوکراین حتی حاضر به اعلام حکومت نظامی در روسیه است.

کد خبر: ۱۲۹۳۴۴
۰۸:۱۰ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

پوتین احتمال دارد در روسیه حکومت نظامی اعلام کند

دیدارنیوز: آوریل هاینز، مدیر اطلاعات ملی آمریکا، روز سه‌شنبه گفت که ولادیمیر پوتین در جریان تهاجم نظامی به اوکراین، قصد توقف در منطقه دونباس واقع در شرق این کشور را ندارد بلکه می‌خواهد جنگ را به ترانس‌نیستریا، منطقه‌ای خودمختار در مولداوی بکشاند.

به گفته خانم هاینز، رئیس جمهوری روسیه برای پیشروی نظامی بیشتر بر روی کاهش حمایت‌های غرب از کی‌یف حساب ویژه باز کرده است.

مدیر اطلاعات ملی آمریکا همچنین افزود: «ولادیمیر پوتین تنها در صورت بروز «تهدید وجودی» علیه حکومت و خود و روسیه از سلاح هسته‌ای استفاده خواهد کرد، ولی برای تحقق اهداف اشغالگرانه خود در اوکراین حتی حاضر به اعلام حکومت نظامی در روسیه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی