تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

صباغیان: ریشه اصلی تورم نبود نظارت و باندهای مافیایی است

به گفته محمدرضا صباغیان، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها، ریشه اصلی تورم نبود نظارت و شکل گیری باند‌های مافیایی است. او گفت: متاسفانه برخی در سطح کشور برای خود حیاط خلوت‌هایی را ساخته اند و با نفوذ در دستگاه‌ها و افراد مسئول هر کالایی را با هر قیمتی که می‌خواهند به فروش می‌رسانند.

کد خبر: ۱۲۹۳۴۲
۰۷:۴۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

صباغیان: ریشه اصلی تورم نبود نظارت و باندهای مافیایی است

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: ریشه اصلی تورم نبود نظارت و شکل گیری باند‌های مافیایی است که صرفا به فکر سود خود هستند.

محمدرضا صباغیان، درباره راهکار‌های کنترل تورم در سطح کشور، بیان کرد: از نظر بنده تنها راه کنترل تورم نظارت جدی است و باید با باند‌ها و مافیای وارد کنندگان و تولید کنندگان برخورد شود. متاسفانه برخی در سطح کشور برای خود حیاط خلوت‌هایی را ساخته اند و با نفوذ در دستگاه‌ها و افراد مسئول هر کالایی را با هر قیمتی که می‌خواهند به فروش می‌رسانند.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه دولت باید در وهله اول ابزار نظارتی خود را تقویت کند، اظهار کرد: دولت باید ابتدا عملکرد دستگاه‌های نظارتی را ارزیابی کرده و سپس با یک نگاه کارشناسی به اصلاح روند نظارتی بپردازد، پس از تقویت بعد نظارتی است که می‌توان نسبت به تغییر قیمت‌ها یا حذف ارز ترجیحی گام برداشت.

صباغیان با بیان اینکه از نظر بنده ریشه اصلی تورم نبود نظارت و شکل گیری باند‌های مافیایی است که صرفا به فکر سود خود هستند، تصریح کرد: یک تیم ضعیف نظارتی نمی‌تواند به خوبی تصمیمات را اجرایی کند و عدم نظارت است که منجر شده یکی سلطان شکر و دیگری سلطان روغن شده است. تصمیم گیری و مصوب کردن، بدون نظارت نتیجه‌ای جز گران‌تر شدن کالا‌ها و پایمال شدن حق مردم ندارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی