تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

صباغیان: ریشه اصلی تورم نبود نظارت و باندهای مافیایی است

به گفته محمدرضا صباغیان، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها، ریشه اصلی تورم نبود نظارت و شکل گیری باند‌های مافیایی است. او گفت: متاسفانه برخی در سطح کشور برای خود حیاط خلوت‌هایی را ساخته اند و با نفوذ در دستگاه‌ها و افراد مسئول هر کالایی را با هر قیمتی که می‌خواهند به فروش می‌رسانند.

کد خبر: ۱۲۹۳۴۲
۰۷:۴۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

صباغیان: ریشه اصلی تورم نبود نظارت و باندهای مافیایی است

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: ریشه اصلی تورم نبود نظارت و شکل گیری باند‌های مافیایی است که صرفا به فکر سود خود هستند.

محمدرضا صباغیان، درباره راهکار‌های کنترل تورم در سطح کشور، بیان کرد: از نظر بنده تنها راه کنترل تورم نظارت جدی است و باید با باند‌ها و مافیای وارد کنندگان و تولید کنندگان برخورد شود. متاسفانه برخی در سطح کشور برای خود حیاط خلوت‌هایی را ساخته اند و با نفوذ در دستگاه‌ها و افراد مسئول هر کالایی را با هر قیمتی که می‌خواهند به فروش می‌رسانند.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه دولت باید در وهله اول ابزار نظارتی خود را تقویت کند، اظهار کرد: دولت باید ابتدا عملکرد دستگاه‌های نظارتی را ارزیابی کرده و سپس با یک نگاه کارشناسی به اصلاح روند نظارتی بپردازد، پس از تقویت بعد نظارتی است که می‌توان نسبت به تغییر قیمت‌ها یا حذف ارز ترجیحی گام برداشت.

صباغیان با بیان اینکه از نظر بنده ریشه اصلی تورم نبود نظارت و شکل گیری باند‌های مافیایی است که صرفا به فکر سود خود هستند، تصریح کرد: یک تیم ضعیف نظارتی نمی‌تواند به خوبی تصمیمات را اجرایی کند و عدم نظارت است که منجر شده یکی سلطان شکر و دیگری سلطان روغن شده است. تصمیم گیری و مصوب کردن، بدون نظارت نتیجه‌ای جز گران‌تر شدن کالا‌ها و پایمال شدن حق مردم ندارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی