تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

بایدن وضعیت اضطراری ملی علیه عراق و سوریه را تمدید کرد

کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا وضعیت اضطراری ملی ویژه عراق و سوریه را که از سال ۲۰۰۴ اعلام شده، از تاریخ فردا (چهارشنبه) به مدت یک سال دیگر تمدید کرده است.

کد خبر: ۱۲۹۳۰۲
۱۳:۵۵ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

بایدن وضعیت اضطراری ملی علیه عراق و سوریه را تمدید کرد

دیدارنیوز: کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا "وضعیت اضطراری ملی" ویژه عراق و سوریه را یک سال دیگر تمدید کرد.

به نقل از خبرگزاری شفق نیوز عراق، کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا وضعیت اضطراری ملی ویژه عراق و سوریه را که از سال ۲۰۰۴ اعلام شده، از تاریخ فردا (چهارشنبه) ۱۱ مه که مدت آن به پایان می‌رسد، به مدت یک سال دیگر تمدید کرده است.

در این بیانیه به نقل از بایدن آمده است، "آمریکا تغییرات در سیاست‌ها و اقدامات سوریه جهت مقابله با خطر غیرعادی که برای امنیت ملی آمریکا وجود دارد، بررسی کرده و تعیین خواهد کرد که آیا وضعیت اضطراری ملی را ادامه دهد و یا اینکه آن را در آینده متوقف کند. "

طبق بیانیه کاخ سفید، همچنین بایدن وضعیت اضطراری ملی درباره عراق را که از ۲۲ مه سال ۲۰۰۳ اعلام شده، از تاریخ ۲۲ مه جاری به مدت یک سال دیگر تمدید کرده است.

بایدن در پیامی خطاب به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و کامالا هریس، معاون خود و رئیس سنای آمریکا اظهار کرد: موانعی که در راه بازسازی عراق و بازگرداندن صلح و امنیت در این کشور و حفظ آن‌ها وجود دارند، هنوز خطری غیرعادی برای امنیت ملی و سیاست خارجه آمریکا ایجاد می‌کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی