تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

تجاوز نظامی روسیه؛ فرانسه و مکزیک خواستار نشست فوری شورای امنیت شدند

پس از درخواست فرانسه و مکزیک و با توجه به «تداوم وخامت شرایط انسانی»، شورای امنیت سازمان ملل متحد روز پنجشنبه نشست علنی دیگری را در خصوص حمله نظامی روسیه به اوکراین برگزار می‌کند.

کد خبر: ۱۲۹۲۷۷
۱۱:۲۷ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ فرانسه و مکزیک خواستار نشست فوری شورای امنیت شدند

دیدارنیوز: شورای امنیت سازمان ملل متحد بنا به درخواست فرانسه و مکزیک و با توجه به «تداوم وخامت شرایط انسانی»، روز پنجشنبه نشست علنی دیگری را در خصوص حمله نظامی روسیه به اوکراین برگزار می‌کند.

این نشست شانزدهمین جلسه شورای امنیت پس از آغاز تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در ۲۴ فوریه خواهد بود.

فرانسه و مکزیک برای نشست روز پنجشنبه خواستار حضور مسئولان دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد (اوچا) و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) نیز شده‌اند.

این نشست همزمان با نشست فوق‌العاده شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو با موضوع «وخامت وضعیت حقوق بشر در اوکراین» برگزار می‌شود.

کی‌یف اعلام کرده که این نشست‌ها پس از بمباران آخر هفته مدرسه‌ای در شرق اوکراین برگزار می‌شود که در جریان آن ۶۰ غیرنظامی جان خود را از دست دادند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی