تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

شایعه دوباره بازنشستگی «داورزنی»؛ تغییرات کلید خورد؟

شنیده‌ها حاکی از این است وزارت ورزش در خصوص بازنشستگی داورزنی بسیار جدی است و حتی این احتمال وجود دارد در روز‌های آینده سرپرست هم برای فدراسیون معرفی شود.

کد خبر: ۱۲۹۲۶۸
۱۰:۵۵ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

شایعه دوباره بازنشستگی «داورزنی»؛ تغییرات کلید خورد؟

دیدارنیوز: این روز‌ها دوباره شایعه بازنشستگی یک مدیر ورزشی مطرح شده و این احتمال وجود دارد تغییراتی صورت بگیرد.

به نقل از فارس، قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها سال ۹۷ با تصویب در شورای نگهبان و تائید رئیس مجلس و رئیس‌جمهور ابلاغ شد و از همان زمان هم تغییرات در وزارت ورزش و همین طور فدراسیون‌های ورزشی کلید خورد؛ موضوعی که هر چند وقت یکبار با نامه دیوان محاسبات به وزارت ورزش دوباره مطرح می‌شود، اما مدیرانی که از سال‌ها قبل نام‌شان به عنوان بازنشسته مطرح بوده همچنان به کار خود ادامه می‌دهند.

اوایل اردیبهشت ماه امسال دوباره دیوان محاسبات در نامه‌ای به وزارت ورزش در خصوص استفاده از مدیران بازنشسته در فدراسیون‌ها نکاتی را گوشزد کرد و نوشت لازم است قطع همکاری با بازنشسته‌ها صورت بگیرد.

* شایعه بازنشستگی رئیس والیبال دوباره قوت گرفت

حالا در این بین گزینه ها، نامی که خیلی به گوش می‌رسد محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال است که پیش از این چند سالی را به عنوان معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش فعالیت می‌کرد. شنیده‌ها حاکی از این است وزارت ورزش در خصوص بازنشستگی داورزنی بسیار جدی است و حتی این احتمال وجود دارد در روز‌های آینده سرپرست هم برای فدراسیون معرفی شود.

موضوع بازنشستگی داورزنی در زمان مدیریت مسعود سلطانی‌فر هم مطرح بود، اما با مکاتبات صورت گرفته با دولت وی به فعالیت خود ادامه داد. حالا خبر‌هایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه معاونت قهرمانی وزارت ورزش در خصوص بازنشستگی رئیس فدراسیون والیبال مذاکراتی را داشته است. موضوع بازنشستگی داورزنی ۲ سال پیش هم مطرح و به شدت از سوی رئیس فدراسیون والیبال رد شد. او در این خصوص با استناد به چند اصل قانون گفته بود که می‌تواند حداقل تا ۶ سال آینده به کار خود ادامه دهد.

* سرپرستی بازنشسته بدون خروجی در ژیمناستیک

علاوه بر داورزنی، حمید احمدی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک هم جزو مدیران بازنشسته است. حمید احمدی دی ماه سال گذشته با پایان دوره ۴ ساله زهرا اینچه‌درگاهی به عنوان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک انتخاب شد. وی از همان زمان قرار بود شرایط را برای برگزاری انتخابات فراهم کند و همین طور انتخابات کمیسیون‌ها را انجام دهد، اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه حالا شنیده می‌شود این سرپرست فدراسیون بازنشسته است.

وی در گفتگویی، درباره اینکه بازنشسته است و آیا فعالیت او به این صورت در فدراسیون ژیمناستیک منعی ندارد، عنوان کرد: من طبق اساسنامه و با حکم وزیر ورزش آمدم. این سوال را باید از مسئولان بپرسید.

در این بین در وزارت ورزش و همین طور فدراسیون‌ها کارمندان دیگری هستند که زمان بازنشستگی آن‌ها فرارسیده و در روز‌های آینده حکم ابلاغی صادر خواهد شد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی