تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

محکومیت اظهارات پوتین توسط پنتاگون؛ همان دروغ‌های قبلی!

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» روز دوشنبه اظهارات ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد درگیری در اوکراین را به شدت محکوم کرد و آن را «همان دروغ‌های قبلی» خواند.

کد خبر: ۱۲۹۲۴۶
۰۸:۵۲ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

محکومیت اظهارات پوتین در «روز پیروزی» توسط پنتاگون؛ همان دروغ‌های قبلی!

دیدارنیوز: پنتاگون اظهارات ولادیمیر پوتین در «روز پیروزی» را محکوم کرد.

جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، روز دوشنبه اظهارات ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد درگیری در اوکراین را به شدت محکوم کرد و آن را «همان دروغ‌های قبلی» خواند.

آقای کربی دراین باره گفت: «دوباره همان سروصدا به راه‌انداختن‌ها، همان دروغ‌ها... صریح بگویم ناراستی‌هایی که از همان ابتدای جنگ شاهدش هستیم.»

وی با رد اظهارات ولادیمیر پوتین در «مشروع» بودن جنگ و تلاش ارتش روسیه برای «نازی‌زدایی» اوکراین گفت: «می‌دانید چه کسی در اوکراین است؟ اوکراینی‌ها، نه نازی‌ها. آنچه ما باید می‌شنیدیم این بود که او چگونه به این جنگ پایان می‌دهد و نیروهایش را از اوکراین که یک کشور مستقل است خارج می‌کند.»

سخنگوی پنتاگون همچنین از کنگره خواست به تصویب بسته عظیم ۳۳ میلیارد دلاری کمک نظامی و اقتصادی به اوکراین سرعت دهد.

او با رد «بن‌بست» در جبهه‌های درگیری در دونباس میان نیرو‌های روسیه و اوکراین، گفت: «روستا‌ها بین نیرو‌های روسیه و اوکراین دست به دست می‌شوند، اما ما پیشروی چندانی از جانب روس‌ها نمی‌بینیم و معتقدیم آن‌ها از برنامه خود عقب هستند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی