تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

نخستین مجوز شرکت داروسازی استان خوزستان صادر شد

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با پیگیری‌های این معاونت و مساعدت ریاست دانشگاه نخستین مجوز شرکت داروسازی در خوزستان صادر شد.

کد خبر: ۱۲۹۲۴۳
۰۸:۲۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار نیوز: رضا گنجی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز می‌گوید: با برنامه ریزی انجام شده خط تولید سرم در این شرکت داروسازی تا پایان امسال افتتاح و راه اندازی شود.

او در ادامه با اشاره به نیاز استان به این فرآورده مهم و راهبردی و کمبود همیشگی این فراورده در سطح استان، پیش بینی کرد: از سال آینده با بهره برداری از خط تولید سرم در این شرکت، دیگر شاهد کمبود این فراورده در استان نباشیم و مشکل به شکل اساسی حل خواهد شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برنامه توسعه این شرکت برای تولید سایر اقلام دارویی در آینده نزدیک خبر داد.

لازم به ذکر است تاکنون هیچ گونه شرکت داروسازی در استان خوزستان تاسیس نشده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی