تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

هشدار دبیرکل سازمان ملل به عواقب تشدید جنگ در اوکراین

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با ناتالیا گاوریلیتا نخست وزیر مولداوی گفت که تأثیر جنگ روسیه در اوکراین «عمیق و فراتر از تصور» است.

کد خبر: ۱۲۹۲۳۸
۰۷:۳۳ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

هشدار دبیرکل سازمان ملل به عواقب تشدید جنگ در اوکراین

دیدارنیوز: آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، روز دوشنبه در جریان یک دیدار رسمی از مولداوی گفت که عواقب تشدید جنگ روسیه علیه اوکراین «ترسناک‌تر از آن است که بتوان به آن فکر کرد».

گوترش که روز دوشنبه وارد کیشیناو پایتخت مولداوی شده است در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با ناتالیا گاوریلیتا نخست وزیر این کشور گفت که تأثیر جنگ روسیه در اوکراین «عمیق و فراتر از تصور» است.

وی با حمایت از تمامیت ارضی مولداوی اضافه کرد: «من عمیقا نگران ادامه و گسترش احتمالی جنگی هستم که روسیه در اوکراین به راه انداخته است.»

سفر دبیرکل سازمان ملل به مولداوی در حالی انجام می‌شود که مقامات این کشور نسبت به مداخله روسیه در منطقه جدایی‌طلب مولداوی، ترانس نیستریا، اعلام نگرانی کرده‌اند.

نوار ارضی ترانس نیستریا، با جمعیتی برابر با ۴۷۰ هزار نفر، از سال ۱۹۹۲ تحت کنترل جدایی‌طلبان تحت حمایت روسیه بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی