تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

استقرار اتوبوس‌های واکسیناسیون کرونا در نمایشگاه کتاب

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح برنامه‌های این سازمان در هفته سلامت از استقرار اتوبوس‌های واکسیناسیون در نمایشگاه کتاب خبر داد.

کد خبر: ۱۲۹۱۷۲
۱۲:۱۲ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

استقرار اتوبوس‌های واکسیناسیون کرونا در نمایشگاه کتاب

دیدارنیوز ـ علی نصیری با اشاره به برنامه‌های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در هفته سلامت گفت: در این هفته روند تزریق واکسن کرونا و ایستگاه‌های سیار تزریق واکسن در سطح شهر را افزایش خواهیم داد و بر این اساس اتوبوس‌های زندگی در مراکز پرازدحام و پرتجمع پایتخت مانند نمایشگاه‌کتاب، مراکز همایش‌های سازمانی، نمایشگاه‌های حوزه سلامت در سطح بوستان‌ها و میادین و ... مستقر خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین ما این آمادگی را داریم که با هدف واکسیناسیون گسترده شهروندان، اتوبوس‌های زندگی را در محل برگزاری برنامه‌های هفته سلامت مستقر کنیم. علاوه بر آن دو دستگاه اتوبوس زندگی ویژه واکسیناسیون در محل افتتاحیه ویژه برنامه‌های هفته سلامت در روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در پارک شهر مستقر شده و پنج دستگاه اتوبوس زندگی واکسیناسیون در محل پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت واقع در بوستان جوانمردان در روز جمعه ۲۳ اردیبهشت مستقر خواهند شد.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: همچنین دیگر پایگاه‌های سیار نیز در این ایام فعال بود و سوله‌ها و اماکنی هم که از سوی شهرداری در اختیار تزریق واکسن قرار گرفته بودند، همچنان فعال خواهند بود.

نصیری تجلیل از مدیران برتر گروه‌های حوادث و بلایای دانشگاه‌های شهر تهران، فعالان عرصه مقابله با کرونا و ... را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد و گفت: برگزاری وبینار آموزشی با موضوع سلامت انسان؛ سلامت زمین، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در پایگاه‌های پشتیبانی و خانه‌های دوام با موضوع سلامت در خانواده در هنگام بحران و ... نیز از دیگر برنامه‌های مدیریت بحران در این هفته است.

استقرار اتوبوس‌های واکسیناسیون کرونا در نمایشگاه کتاب

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی