تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

سفر غیرمنتظره بانوی اول آمریکا به اوکراین؛ این جنگ باید متوقف شود

جیل تریسی بایدن، همسر رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در سفری غیرمنتظره به اوکراین با اولنا زلنسکا همسر ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین ملاقات و گفتگو کرد. او گفت: می‌خواستم برای روز مادر به اینجا بیایم. فکر می‌کردم مهم است به مردم اوکراین بگویم که این جنگ باید متوقف شود.

کد خبر: ۱۲۹۱۲۳
۰۸:۱۴ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

سفر غیرمنتظره بانوی اول آمریکا به اوکراین؛ این جنگ باید متوقف شود

دیدارنیوز: در پی اعلام کاخ سفید مبنی بر سفر جیل تریسی بایدن، همسر رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، خبرگزاری‌های بین‌المللی تصاویری از وی حین ملاقات با همسر ولودیمیر زلنسکی در مقابل یک مدرسه در «اوژهورود»، شهری در استان زاکارپیتا منتشر کردند.

فرانس‌پرس به نقل از سخنگوی جیل بایدن نوشت که وی در سفری غیرمنتظره روز یکشنبه عازم اوکراین شد و در مدرسه‌ای نزدیک مرز اسلواکی با اولنا زلنسکا ملاقات و گفتگو کرد.

بانوی اول آمریکا به خبرنگاران گفت: «می خواستم برای روز مادر به اینجا بیایم. فکر می‌کردم مهم است به مردم اوکراین بگویم که این جنگ باید متوقف شود.»

وی سپس تاکید کرد: «مردم آمریکا در کنار مردم اوکراین ایستاده اند.»

جیل بایدن طی روز‌های گذشته به اسلواکی سفر کرده و در آنجا به ویژه با خانواده‌های پناهندگان اوکراینی دیدار کرده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی