تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

سفر غیرمنتظره بانوی اول آمریکا به اوکراین؛ این جنگ باید متوقف شود

جیل تریسی بایدن، همسر رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در سفری غیرمنتظره به اوکراین با اولنا زلنسکا همسر ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین ملاقات و گفتگو کرد. او گفت: می‌خواستم برای روز مادر به اینجا بیایم. فکر می‌کردم مهم است به مردم اوکراین بگویم که این جنگ باید متوقف شود.

کد خبر: ۱۲۹۱۲۳
۰۸:۱۴ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

سفر غیرمنتظره بانوی اول آمریکا به اوکراین؛ این جنگ باید متوقف شود

دیدارنیوز: در پی اعلام کاخ سفید مبنی بر سفر جیل تریسی بایدن، همسر رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، خبرگزاری‌های بین‌المللی تصاویری از وی حین ملاقات با همسر ولودیمیر زلنسکی در مقابل یک مدرسه در «اوژهورود»، شهری در استان زاکارپیتا منتشر کردند.

فرانس‌پرس به نقل از سخنگوی جیل بایدن نوشت که وی در سفری غیرمنتظره روز یکشنبه عازم اوکراین شد و در مدرسه‌ای نزدیک مرز اسلواکی با اولنا زلنسکا ملاقات و گفتگو کرد.

بانوی اول آمریکا به خبرنگاران گفت: «می خواستم برای روز مادر به اینجا بیایم. فکر می‌کردم مهم است به مردم اوکراین بگویم که این جنگ باید متوقف شود.»

وی سپس تاکید کرد: «مردم آمریکا در کنار مردم اوکراین ایستاده اند.»

جیل بایدن طی روز‌های گذشته به اسلواکی سفر کرده و در آنجا به ویژه با خانواده‌های پناهندگان اوکراینی دیدار کرده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی